free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Koncert zespołu exMaanam

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty

Koncert Kasi Moś- 26.09.2020

PLAKAT_A3_KASIAMO.jpg

Wrocławski Klub Anima zaprasza na niezwykły koncert Kasi Moś, który odbędzie się 26 września o godz. 19.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Kasia Moś zaprasza w muzyczną podróż w której wokalistka zaprezentuje swój dorobek artystyczny. Utwory z płyty „Inspination” (z 2015 roku) oraz nowe kompozycje zapowiadające kolejny album, który będzie miał swoją premierę w 2020 roku. Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Addiction”, „Experience”, „Zatracam się”, czy "Dziś nie ma takiej wiosny". Nie zabraknie oczywiście utworu „Flashlight”, który podbił serca polskiego jury decydującego o wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję i miliony fanów tego konkursu, podziwiających występ Kasi w Kijowie.

 

CENA BILETÓW: 50zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

ekobilet-btn-blue.png

 

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima.  Ilość miejsc ograniczona!

 

Z KARTĄ URBANCARD 20% zniżki na bilety zakupione w siedzibie WK ANIMA.

 

WAŻNE: Wszystkie bilety zakupione na koncert Kasi Moś, który miał się odbyć 18 kwietnia 2020r zachowują swoją ważność!

 

Kilka słów o wokalistce:

Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017r.)Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Brała udział w takich festiwalach jak: Spring Break, Top Trendy, Woodstock czy Festiwal w Opolu.  W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination”. Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. Obecnie Artystka pracuje nad swoim drugi albumem.

Skład zespołu:

Kasia Moś (wokal)

Mateusz Moś (skrzypce / wokal)

Mateusz Kołakowski (instrumenty klawiszowe)

Maciej Magnuski (bas / moog)

Tomasz Mądzielewski  (perkusja)

 

 

Nasz Kalendarz

Październik 2020
Po Wt Śr Cz Pi So N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy