free templates joomla

Archiwum


Warning: getimagesize(http://www.klubanima.pl/images/ZAJECIA Z RELAKSACJI ON-LINE PLAKAT 1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /modules/mod_dn/helper.php on line 1136

Warning: getimagesize(http://klubanima.pl/images/eBilet_PRZYCISK.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 in /modules/mod_dn/helper.php on line 1136

Warning: getimagesize(http://klubanima.pl/images/eBilet_PRZYCISK.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 in /modules/mod_dn/helper.php on line 1136

Warning: getimagesize(http://klubanima.pl/images/ebilet-but.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 in /modules/mod_dn/helper.php on line 1136

Zapraszamy wszystkich na bezpłatne warsztaty relaksacji on-line. Transmisja audio-video będzie prowadzona na żywo na poniższym wydarzeniu w piątek, 22 maja od godz. 19:00.

-- 

Presja czasu, gonitwa myśli, wiele spraw do załatwienia powodują stan ciągłego napięcia. W takiej sytuacji warto zacząć od zadbania o własne ciało i umysł. Stan głębokiego odprężenia pomaga uspokoić myśli.

Zajęcia On-line...

Medytacja to niezwykle korzystna praktyka - poprawia zdrowie i samopoczucie, przynosi wyciszenie i ukojenie dla umysłu, a przede wszystkim pozwala doświadczyć wewnętrznego spokoju, harmonii i satysfakcji.

Medytacja jest również bardzo praktyczna, nie wymaga podejmowania nadmiernych wyrzeczeń czy nierealnych poświęceń. Każda osoba prowadząca współczesny styl życia jest w stanie praktykować...

Zapraszamy wszystkich na bezpłatne warsztaty relaksacji on-line. Transmisja audio-video będzie prowadzona na żywo na poniższym wydarzeniu w sobotę, 25 kwietnia, od godz. 19:00. Tym razem zajęcia odbędą się pod hasłem "Głębsza relaksacja/jej psychologiczna potrzeba".

--

Presja czasu, gonitwa myśli, wiele spraw do załatwienia powodują stan ciągłego napięcia. W takiej sytuacji warto zacząć od...

Zapraszamy wszystkich na bezpłatne warsztaty relaksacji on-line. Transmisja audio-video będzie prowadzona na żywo na poniższym wydarzeniu w sobotę, 11 kwietnia, od godz. 19:00.

Warsztat będzie również zawierał naukę ćwiczeń oddechowych, które można zastosować w sytuacjach stresowych.

--

Presja czasu, gonitwa myśli, wiele spraw do załatwienia powodują stan ciągłego napięcia. W takiej sytuacji...

 

Aby umilić czas dzieciom, które zmuszone są dużą część dnia spędzać w domach, przygotowaliśmy dla nich specjalny konkurs!

Konkurs dotyczy stworzenia wierszyku lub rymowanki nt. wiosny. Uczestnicy mogą popisać się swoimi umiejętnościami pisarskimi, kreatywnością i wyobraźnią, wygrywając przy tym gry planszowe dla całej rodziny!  Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w dwóch grupach wiekowych:...

Deklaracja dostepności

Wrocławski Klub Anima zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do niniejszej strony internetowe.
Data publikacji strony internetowej: 2008-03-01.
Data ostatniej istotnej...
 
Wrocławski Klub Anima jest co prawda zamknięty, ale nie oznacza to, że nie możemy wciąż dla Was działać! Zapraszamy wszystkich na bezpłatne warsztaty relaksacji on-line. Transmisja audio-video będzie prowadzona na żywo na poniższym wydarzeniu w sobotę, 28 marca, od godz. 19:00.
 
Presja czasu, gonitwa myśli, wiele spraw do załatwienia powodują stan ciągłego napięcia. W takiej sytuacji warto...

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

21 marca 2020 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych, artystycznych, relaksacyjnych i nie tylko. A na sam koniec jak zawsze zapraszamy na niesamowity koncert  mis i gongów...

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert  zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Podczas koncertu usłyszymy legendarne i niezapomniane utwory w wykonaniu niesamowitej wokalistki, którą jest Aga Bieńkowska.

CENA BILETÓW: 60zł do końca lutego, 70zł od 1.03.2020r.

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 28 lutego 2020r.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

Nowa inicjatywa we Wrocławskim Klubie Anima! 19 kwietnia, w niedzielę, odbędzie się Sąsiedzki Pchli Targ Pod Chmurką. Wydarzenie zaplanowano na godz. 11:00, przy parkingu klubu. Podczas targu będzie można kupić/wymienić się różnej maści przedmiotami zalegającymi po szafach, kredensach, w garażu czy na strychu i w piwnicy. Wstęp dla wystawców i odwiedzających jest bezpłatny.

Nowe życie dla...

Tematem przewodnim konkursu „Wiosna, ach to ty” . Różnorodność kolorystyczna i kontrastowa wiosennych barw, ich intensywność. Może to być  wizja wiosny zarówno widoczna w naturze, jak i w miastach.  Zachęcamy do uchwycenia tych wiosennych, ulotnych momentów oraz zatrzymania w miejscu i czasie. Technika wykonania prac jest dowolna.

Cele konkursu:

 • rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości...

Biuro Turystyki PERFEKT i Wrocławski Klub ANIMA

zapraszają na fantastyczne półkolonie w czasie ferii zimowych.

 

Termin: 10.02-14.02.2020

AKADEMIA PLASTYCZNO-KREATYWNA

 

W programie:

Uczestnicy będą rozwijać kreatywne myślenie oraz zdolności manualne. Dowiedzą się, jak

w prosty sposób z ogólnodostępnych materiałów stworzyć zaskakujące rzeczy. Będą eksperymentować głównie na polu sztuk...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę Aktywnego Weekendu z Animą. Tym razem jest to specjalna edycja walentynkowa.

Zapraszamy jednak oczywiście nie tylko zakochanych, ale wszystkich, którzy chcą załapać nieco energii i pozytywnych wibracji podczas trwającej właśnie zimy. Tym razem czekają na was: warsztaty Rumby, warsztaty florystyczne i plastyczne, masaż twarzy oraz...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na karnawałowy koncert KOSMOKWAKÓW dla wszystkich dzieci od 4 roku życia.  Koncert odbędzie się 25 stycznia o godz. 11.00

Koncert dla dzieci od 4 roku życia!

CENA BILETÓW: 15zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 13 stycznia 2020r.

 

Kilka słów o zespole:

...

Informujemy, iż przerwa świąteczna we Wrocławskim Klubie Anima będzie trwać od 16 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r.

Na pierwsze zajęcia po Nowym Roku zapraszamy już 7 stycznia 2020!

Do zobaczenia!

Poniżej prezentujemy listę laureatów XXVI. Konkursu Plastycznego Dla Dzieci „Mój świat za 50 lat”.

Wszystkich serdecznie zapraszamy 14 grudnia o godz.16.00 na uroczysty wernisaż prac oraz wręczenie nagród.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie!

 

KATEGORIE:
 
** Przedszkolaki: 3-5 lat **
 
Marcin Rodura
 
Anna Hejnowicz, Wrocław
 
Łucja...

Wszystkich rodziców, którzy chcą otrzymać video z Przeglądu Twórczości, który odbył się 1 grudnia, zapraszamy do wysyłania maili na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o link do tego video.

W odpowiedzi otrzymają Państwo materiał z występu swoich pociech.

...

Wrocławski Klub Anima zaprasza serdecznie na widowisko multimedialne ze specjalnie skomponowaną muzyką Łukasza L.U.C Rostkowskiego i animowanymi na żywo ilustracjami Przemysława Truścińskiego TRUST-a, opowiadające historię ucieczki Witolda Pileckiego z Auschwitz-Birkenau, które odbędzie się 7 grudnia 2019r o godz. 19.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC...

Dyrektor Ilona Agata Brożek, pracownicy oraz dzieci i młodzież Wrocławskiego Klubu Anima, serdecznie zapraszają wszystkich najbliższych na Przegląd Twórczości, który odbędzie się 1 grudnia 2019 roku o godz. 15.00 we Wrocławskim Klubie ANIMA przy ulicy Pilczyckiej 47, podczas którego uczestnicy naszych sekcji zaprezentują swoje umiejętności nabyte na zajęciach. Szczegółowy harmonogram podamy...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na recital fortepianowy „Kosmos Broken Art solo”, który obędzie się 30 listopada o godz. 19.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 28 października 2019r.

Krótko o artyście:

Kosmos Broken Art - Jest performerem, muzykiem, aktorem,...

Przedstawiamy stan klasyfikacji turniejowej dotyczącej tenisa stołowego.

Zawody obywają się raz w miesiącu w naszym klubie. Celem turnieju przeznaczonego dla amatorów jest przede wszystkim rozpowszechnianie tenisa stołowego wśród mieszkańców Wrocławia i jednocześnie wyłonienie najlepszych zawodników, rozwijanie zainteresowań poprzez sport, a także aktywne spędzanie czasu wolnego.

Imię i...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w X edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym...

 

Lista zakwalifikowanych osób do X Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej, którego finał odbędzie się 16 listopada(sobota) 2019r.:

Kategoria:  SOLIŚCI 13-18 lat

Sara Majchrzak, Leszno,

Julia Dulek, Świebodzice

Natalia Minkina, Bielawa

Julia Smulska, Opole

Nina Graba, Oleśnica

Magdalena Babacz, Wrocław

Karolina Karpiak, Ziębice

Julia Kamińska, Wałbrzych

Kornelia Kubicz, Oleśnica

Marta...

UWAGA: Wydłużamy termin nadsyłania prac do 6 grudnia. Uroczysty wernisaż odbędzie się 14 grudnia o godz. 16.00!

 

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXVI Konkursie Plastycznym Dla Dzieci pt. „MÓJ ŚWIAT ZA 50 LAT”. 

Zadaniem uczniów biorących udział w Konkursie jest wykonanie pracy graficznej, w dowolnej technice, będącej autorską wizją Uczestnika...

UWAGA: Wydłużamy termin nadsyłania prac do 6 grudnia. Uroczysty wernisaż odbędzie się 14 grudnia o godz. 16.00!

 

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych  pt. „Wrocławska jesień impresją malowana”.  

 

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które nie mają za sobą wielkich sukcesów artystycznych, a chcieliby...

Bądź aktywny z Animą! W sobotę, 23 listopada, zapraszamy wszystkich dorosłych na kolejną odsłonę weekendowych warsztatów. Tym razem na przybyłych czekają zajęcia z plastyki, florystki, renowacji mebli i tańca współczesnego. Oprócz tego odbędzie się również wykład mówiący o zdrowym odżywianiu oraz specjalny koncert medytacyjny. Podczas trwania wszystkich spotkań będzie można degustować zdrowe i...

Jedna z najbardziej popularnych bajek dla dzieci „Buty Houdiniego” zawita  24 listopada w formie spektaklu do Wrocławskiego Klubu Anima. Bilety są już dostępne.

Ilu osobom z trudem przychodzi wypowiadanie magicznych słów, takich jak przepraszam, proszę, dziękuję?

"Buty Houdiniego" to spektakl, który w humorystyczny i widowiskowy sposób przedstawia, jak prosta i ważna zarazem jest codzienna...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci pt. "Jaś i Małgosia”, który odbędzie się 27 października o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47. Będzie to pierwszy spektakl w nowym sezonie!

Opis spektaklu:

Ulubiona bajka wszystkich dzieci na deskach Animy! Przed wielkim lasem mieszkał pewien biedny drwal ze swoją żoną i dwojgiem dzieci; chłopczyk nazywał się Jaś, a dziewczynka Małgosia....

Wrocławski klub Anima serdecznie zaprasza na spektakl „KORPO_racje”, który odbędzie się 26 października o godz. 19.00 przy ul.Pilczyckiej 47.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów +16

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 14 października 2019r.

 

 KRÓTKO O SPEKTAKLU:

Tekst kuratorski

...

 

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu. Sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wiele radości oraz aby ten rok uskrzydlił każdego z Was. Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości,wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu.
życzy
dyrektor Wrocławskiego Klubu Anima Ilona Agata Brożek wraz z pracownikami.

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

19 października 2019 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych, tkackich, relaksacyjnych i nie tylko. Odbędą się również 20-sto minutowe seanse masażu relaksacyjnego. A na sam koniec...

Sąsiedzki Pchli Targ w Klubie Anima

Nowa inicjatywa we Wrocławskim Klubie Anima! 26 października, w sobotę, odbędzie się Sąsiedzki Pchli Targ Pod Chmurką. Wydarzenie zaplanowano na godz. 11:00, przy parkingu klubu. Podczas targu będzie można kupić/wymienić się różnej maści przedmiotami zalegającymi po szafach, kredensach, w garażu czy na strychu i w piwnicy. Wstęp dla wystawców i odwiedzających...

Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi  Animkowego klubu Malucha BAWIM BAWIM!

Grupa I – zajęcia wspólnie z rodzicem(opiekunem). Adaptacja do środowiska zewnętrznego (wiek 1-2,5 lata).
Każdy poniedziałek od  10:15 do 11:00

Zajęcia mają charakter towarzysko-edukacyjny. Naszym zadaniem jest się po prostu dobrze bawić. będziemy wspólnie raczkować, skakać, hopać i tupać, a o tego zawsze...

Finał drugiej edycji konkursu dla tancerzy street dance – „JBL Street Dance Challenge” – odbędzie się w sobotę, 21 września, o godzinie 13.00. Do wygrania są wartościowe nagrody, a walka zapowiada się zacięta!

 

Jeśli interesujesz się tańcem i chciałbyś na żywo obejrzeć pojedynki ósemki najlepszych tancerzy, którzy dostali się do finału zawodów JBL Street Dance Challenge, to jest ku temu...

 

Nowa inicjatywa we Wrocławskim Klubie Anima! 15 września, w niedzielę, odbędzie się pierwszy Sąsiedzki Pchli Targ na Pilczycach. Wydarzenie zaplanowano na godz. 11:00, przy parkingu klubu. Podczas targu będzie można kupić/wymienić się różnej maści przedmiotami zalegającymi po szafach, kredensach, w garażu czy na strychu i w piwnicy. Wstęp dla wystawców i odwiedzających jest bezpłatny.

Nowe...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Festyn organizowany 7 września od godz.14:00 do godz. 18.00 na placu Zabaw przy WK ANIMA.

Na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i upominków, przygotowanych przez Wrocławski Klub Anima tj.  dmuchańce,  warsztaty ceramiczne i plastyczne, kolorowe warkoczyki, zabawy sportowe i wiele konkursów z nagrodami.

Wstęp: przyniesienie ze...

Informujemy, iż dzisiejszy FESTYN odbędzie się!

Ze względu na warunki pogodowe prawdopodobnie odbędzie się w budynku Wrocławskiego Klubu Anima.

ZAPRASZAMY!

Nie bójmy się deszczu! Zawsze mamy rozwiązanie!

Serdecznie zapraszamy na przesłuchania do "Młodzieżowego projektu chóralnego" pod kierownictwem Pana Aleksandra Piechaczka!

Start zajęć: 4.10.2019r.

Miejsce: Sala koncertowa WK ANIMA

Zajęcia bezpłatne dla uczestników, którzy przejdą eliminacje!

Serdecznie zapraszamy!

 

Informujemy, że od dnia 26 sierpnia startujemy z zapisami na wszystkie warsztaty i zajęcia prowadzone we Wrocławskim Klubie Anima w roku szkolnym 2019/2020

Zapisów można dokonywać:

- telefonicznie pod nr tel. 71 351 12 71

Zapisy przyjmujemy codziennie w godzinach 8.00-13.00 do dnia 13 września 2019r.

 

 

Plan oraz godziny zajęć obowiązujące od września 2019 roku podane zostaną do 5 lipca...

Biuro Turystyki PERFEKT we współpracy z Wrocławskim Klubem ANIMA

zaprasza na fantastyczne półkolonie w czasie wakacji letnich.

 

 

Termin: 19.08-23.08.2019

AKADEMIA TEATRALNA 2

 

Ciesząc się od kilku lat ogromnym zainteresowaniem turnusów teatralnych organizowanych

przez nas, w tym roku postanowiliśmy powtórzyć ten temat dwukrotnie, aby więcej dzieci

miało okazję z niego skorzystać.

Poza...

 

Kino plenerowe z Animą: Billy Elliot

Leżak, kocyk, herbatka...i dobry film ( wszystko zapewniamy)

Klub Anima zaprasza całe rodziny na film pod chmurką!

Pokaz odbędzie się 22 czerwca, przy parkingu klubu, o godz. 21:00.

Czerwiec to już letnia pogoda oraz pogoda na kino w plenerze.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Opis filmu:

Billy Elliot to 11-latek wychowywany w górniczej...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na VII Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów, którego koordynatorem oraz sędzią głównym jest Alina Mikijaniec – reprezentantka kadry narodowej, wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorów oraz Mistrzyni Europu w Tenisie Stołowym.

Celem turnieju jest przede wszystkim popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Wrocławia i jednocześnie wyłonienie...

 

Serdecznie zapraszamy na sobotni Przegląd Twórczości WK Anima, który rozpoczniemy o godz.16.00 we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47.

Pokazy odbędą się w następującej kolejności:

1. Zajęcia taneczno-wokalne ( obie grupy).

2. Balet, gr. 1.

3. Hip - hop

4. Pianino

5. Wokal

6. Teatr

 

Wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków itp. zapraszamy do zasiadania na widownie :)

...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „SHERLOCK HOLMES”, który odbędzie się 9 czerwca o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Z okazji DNIA DZIECKA, wszystkie bilety tylko 10zł!

Tego jeszcze nie było!

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia!

Czas trwania: 60 minut

 

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

BILETY online oraz...

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w V edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 1 czerwca 2019 roku przy ul. Pilczyckiej 47. Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości...

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów V edycji festiwalu piosenki dziecięcej „ANIMKA”.   Niestety zgłoszeń było tak dużo, że nie jesteśmy w stanie zaprosić do nas wszystkich uczestników za co przepraszamy i jednocześnie zapraszamy już za rok.

Wszystkie informacje dotyczące sobotniego finału, otrzymają Państwo mailowo oraz telefonicznie w dniu 27-28.05.2019r.

LISTA...

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów X. Konkursu Piosenki "Jeszcze wiruje twoja płyta – Czesław Niemen".  Wszystkie niezbędne informacje nt. Konkursu zostaną wysłane do uczestników drogą mailową oraz telefoniczną. Konkurs rozpocznie się w Klubie Anima, w sobotę, 25 maja, o godz. 11:00.

 

LISTA LAUREATÓW:

 

Kategoria szkół podstawowych kl. IV-VI

Hanna Lipińska,...

 

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

18 maja 2019 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych, florystycznych, relaksacyjnych i nie tylko. Odbędzie się również ciekawy warsztat dot. mocy olejków eterycznych.   A na sam...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci pt. "Po legendy tędy" , który odbędzie się 12 maja o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia!

Bilety w cenie: 20zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

BILETY  kolekcjonerskie(papierowe) dostępne od 23 kwietnia 2019r.

Z kartą URBANCARD - 20% zniżki na bilety...

Informujemy, że w dniu 2 maja klub Anima będzie zamknięty. Zajęcia w tym dniu nie odbędą się.

Zapraszamy od 6 maja :)

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci, Teatru na Ostrowie pt. „Tytus, Romek i A’Tomek – Misja Uczłowieczanie”, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia!

 

 

 

Bilety w cenie: 20zł

 

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

BILETY online oraz kolekcjonerskie(papierowe)...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego Weekendu z Animą, podczas którego odbędą się wykłady nt. świadomości, zdrowego odżywiania, warsztaty florystyczne, warsztaty plastyczne oraz koncert gongów.

27 kwietnia 2019 roku od godz. 10.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych blokach zajęć (z wyjątkiem warsztatów florystycznych – koszt 30 zł).

więcej >>

Informujemy, iż przerwa świąteczna we Wrocławskim Klubie Anima  będzie trwać od 19 do 22 kwietnia 2019 roku.

W tym czasie WK Anima będzie zamknięty i nie będą się odbywać w tym czasie zajęcia.

Zapraszamy na zajęcia już 23 kwietnia!

 

 

 

Informujemy, iż przerwa świąteczna we Wrocławskim Klubie Anima  będzie trwać od 19 do 22 kwietnia 2019 roku.

W tym czasie WK Anima będzie zamknięty i nie będą się odbywać w tym czasie zajęcia.

Zapraszamy na zajęcia już 23 kwietnia!

X edycja Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta"

Wrocławski Klub Anima zaprasza do udziału w X edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta", który odbędzie się 25 maja 2019 r. Tym razem uczestnicy zmierzą się z piosenkami Czesława Niemena.

Celem konkursu jest popularyzacja piosenek legend polskiej muzyki, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także...

 

Poniżej prezentujemy listę Laureatów III konkursu plastycznego dla dorosłych „Oto ja”.   Wszystkich serdecznie zapraszamy 30 marca o godz.16.00 na uroczysty wernisaż prac oraz wręczenie nagród.

Gratulujemy!

Halina Wartak-Gierut, Wrocław

Katarzyna Tokarz, Wrocław

Anita Kuczyńska, Wrocław

Marek Czarnik, Guzice

 

Poniżej prezentujemy listę laureatów XXV konkursu plastycznego dla dzieci „Przyjaciel i obowiązek – zwierzak”.   Wszystkich serdecznie zapraszamy 30 marca o godz.16.00 na uroczysty wernisaż prac oraz wręczenie nagród.

Gratulujemy!

KATEGORIE:

Przedszkolaki: 3-5 lat

Pola Urbaniak, Wrocław

Liwia Rudziewicz, Wrocław

Aleksandra Bembowicz

Martyna Zając

Dominika Musiał, Wrocław

Kuba Nowakowski,...

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXV Konkursie Plastycznym pt. „PRZYJACIEL I OBOWIĄZEK – ZWIERZAK”. 

Psy i koty, gryzonie, ptaki, chomiki, świnki morskie czy rybki – to nie zabawki, ale czujące istoty, za które człowiek jest odpowiedzialny.

Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na zwierzęta domowe, z którymi codzienne mają styczność...

Informujemy, iż w dniach 26 i 28 marca oraz 2 kwietnia, zajęcia z tenisa stołowego są odwołane.

 

Wrocławski Klub Anima  zaprasza na spektakl wg baśni Braci Grimm pt. „Titelitury”, który odbędzie się 24 marca, o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia!

Bilety w cenie: 15zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 19/20 lutego.


Z kartą...

 

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w III Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych  pt. „Oto ja”.  

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które nie mają za sobą wielkich sukcesów artystycznych, a chcieliby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Praca konkursowa może zostać wykonana w dowolnej technice plastycznej: ołówek, kredki,...

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w 8. konkursie recytatorskim "Dusza mówi, dusza śpiewa", który odbędzie się 23.03.2019 roku.

Ósma edycja konkursu skierowana jest do szkół podstawowych w trzech kategoriach: klas IV – VI, klas VII-VIII (+gimnazja) oraz szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, a także rozwijanie...

UWAGA: Termin zgłoszeń na III. Konkursu Plastycznego "Oto ja" zostaje przedłużony do 21 marca, do godz. 20.00! 

Uroczysty wernisaż odbędzie się 30 marca o godz. 16.00.

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima, który odbędzie się 16 marca 2019 roku od godz. 12.30,.

Przez cały dzień odbywać się będą ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

UWAGA:  Obowiązują zapisy telefoniczne na wszystkie zajęcia!

WAŻNE: Zajęcia z florystyki oraz warsztat zdobienia pierników są płatne!

Florystyka: 30zł

Warsztat...

 

Przedstawiamy listę uczestników, którzy zakwalifikowali się do  VIII. Konkursu Recytatorskiego „Dusza mówi, dusza śpiewa…”

Dziękujemy za zgłoszenia wszystkim uczestnikom. Konkurs rozpocznie się 23 marca o godzinie 10:00 i właśnie wtedy uczestnicy będą prezentować swoje utwory na żywo przed jury powołane przez organizatora.

Uczestników Konkursu prosimy bardzo o przybycie odpowiednio...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na akustyczny koncert Kasi Kowalskiej w ramach trasy „Aya Tour”, który odbędzie się 10 marca 2019 roku o godz. 19.00

Podczas koncertu usłyszymy przeboje z 25-letniej działalności wokalistki, jak i przeboje z najnowszej płyty „Aya”.

Bilety w cenie: 60zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

Bilety kolekcjonerskie (papierowe) dostępne we...

 

Informujemy, że w dniu 28.02.2019 roku Kasa Wrocławskiego Klubu Anima będzie NIECZYNNA.

 

Zapraszamy wszystkich dorosłych mieszkańców Wrocławia na kolejną odsłonę naszych comiesięcznych zajęć „Aktywnie z Animą”. W edycji lutowej wydarzenia odbędą się: warsztaty relaksacyjne, warsztaty muzykoterapii/muzyczny relaks terapeutyczny, warsztaty plastyczne, florystyczne oraz zajęcia jogi śmiechu.

23 lutego 2019 roku od godz. 10.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych...

Informujemy, iż w dniu 19 lutego zajęcia ceramiczne dla dzieci nie odbędą się z powodu choroby instruktora. 

Za niedogodności przepraszamy.

 

Wrocławski Klub Anima zapraszam na niesamowity spektakl pt.”Roszpunka”, który odbędzie się 17 lutego o godz. 11.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

 

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia!

 

Bilety w cenie: 15zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 27 stycznia we Wrocławskim Klubie...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na koncert laureata XVII. edycji Konkursu Piosenki Słowiańskiej, który odbędzie się 16 lutego o godz. 19.00

Wstęp wolny!

 

Podczas koncertu Paweł Łoboda wystąpi wraz ze swoim całym zespołem, z którym wykona zarówno swoje kawałki, jak i romantyczne covery walentynkowe.

 

 

Kilka słów o zespole KONKRET:

"Klasyczny rock w połączeniu z nowoczesnym pomysłami" - to...

Informujemy, iż w czasie ferii zimowych, zajęcia stałe we Wrocławskim Klubie Anima NIE ODBYWAJĄ SIĘ!

Zapraszamy od 11 lutego!

Biuro Turystyki PERFEKT i Wrocławski Klub ANIMA zapraszają na fantastyczne półkolonie w czasie ferii zimowych.

 

 

 PROGRAM RAMOWY:

 

Termin: 28.01 – 01.02.2019 r.

Temat: MAŁA AKADEMIA SZTUKI

 

W programie – dni tematyczne:

Dzień Teatru z wyjściem do Muzeum Teatru

Dzień Rzeźby z wyjściem do Muzeum Rzeźby lub Muzeum Architektury

Dzień Mody z wyjściem do Muzeum Narodowego

Dzień Filmu z wyjściem...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na kolejne przedstawienie dla wszystkich dzieci pt."Pączkowe drzewo", które odbędzie się 27 stycznia 2019r. o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Bilety w cenie: 15zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 3/4 stycznia we Wrocławskim Klubie Anima

Z kartą...

 

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

19 stycznia 2019 roku od godz. 09.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych Mindfulness, wykonania własnego projektu z linorytu i odbicie go na dowolnym materiale ( torba, koszulka itp.) lasu w słoju,...

 

Dyrektor Ilona Agata Brożek, pracownicy oraz dzieci i młodzież Wrocławskiego Klubu Anima, serdecznie zapraszają wszystkich najbliższych na Przegląd Twórczości, który odbędzie się 16 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 we Wrocławskim Klubie ANIMA przy ulicy Pilczyckiej 47, podczas którego uczestnicy naszych sekcji zaprezentują swoje umiejętności nabyte na zajęciach. Szczegółowy harmonogram...

Zapraszamy wszystkich dorosłych na kolejną odsłonę naszych comiesięcznych zajęć „Aktywnie z Animą”. W edycji grudniowej wydarzenia odbędą się: warsztaty z olejkami eterycznymi, warsztaty jogi śmiechu, rękodzieła, warsztaty florystki świątecznej oraz koncert w medytacji i vedyjskie mantry.

8 grudnia 2018 roku od godz. 13.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych blokach zajęć...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 30 listopada 2018.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

Wrocławski Klub Anima zaprasza do udziału w VII edycji Przeglądu Zespołów Muzycznych „Zagrać każdy może”, którego finał odbędzie się 24 listopada 2018r.  Przegląd adresowany jest do zespołów grających dowolny rodzaj muzyki, które na swoim koncie nie mają wydanej płyty długogrającej przez wytwórnię fonograficzną, a jego członkowie  mieszczą się w przedziale wiekowym o którym mowa w...

Poniżej podajemy listę zakwalifikowanych zespołów do głównej części VII Przeglądu zespołów Muzycznych „Zagrać każdy może”.

 

1. Martyna i Paweł Rejkowicz

2. Po Trzy

3. Rock Cats

4. Antybiotyka

5. The Gentleman

6. High Hopes

7. Marcelina Borecka

8. Magda Perszewska

 9.Charles Pakowsky

10. Young Generation

11. Viktoriia Korol

 

Laureatom gratulujemy i zapraszamy w sobotę, 24 listopada, do...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl z przesłaniem ekologicznym dla najmłodszych widzów. „Marcel i przyjaciele” w zabawny i nieszablonowy sposób opowiada o tym, że każdy z nas może zadbać o środowisko.

Spektakl przygotowuje znany i ceniony „Teatr na Ostrowie”. Zobaczymy w nim wiele barwnych postaci, które dzieci z miejsca pokochają: Jurka i Wronkę - mieszkańców drzewa z podwórka,...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego Weekendu z Animą, podczas którego odbędą się warsztaty Zumby, warsztaty florystyczne, warsztaty plastyczne, zajęcia ruchowe oraz koncert gongów.

17 listopada 2018 roku od godz. 13.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych blokach zajęć (z wyjątkiem warsztatów florystycznych – koszt 30 zł).

Obowiązują...

Informujemy, że w dniu 12 listopada 2018r., Wrocławski Klub Anima będzie pełnił dyżur od godz.16.00 do 20.00.

Zajęcia będą odbywać się wg.planu, jednak KASA będzie NIECZYNNA!. Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, że w dniu 2 listopada 2018 roku, Wrocławski Klub Anima będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Dziękujemy za nadesłane prace.

Poniżej prezentujemy listę laureatów XXIV Konkursu Plastycznego pt. TRADYCJE POLSKIE”.

Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o wynikach oraz wernisażu w dniu dzisiejszym.

Uroczysty wernisaż odbędzie się w dniu 27.10.2018(sobota), o godz. 16:00 we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47, podczas którego zostaną ogłoszone miejsca zajęte...

Wrocławski klub Anima zaprasza na niezwykły koncert Johna Portera SOLO, który odbędzie się 20 października 2018 roku o godz. 20.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Bilety w cenie 40zł

20% zniżki z kartą URBANCARD na bilety zakupione w Klubie Anima!

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

 Bilety kolekcjonerskie dostępne w kasie WK Anima dostępne od 1 października 2018r.

 

...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w IX edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym...

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXIV Konkursie Plastycznym pt. TRADYCJE POLSKIE. Konkurs ma na celu pobudzenie wyobraźni plastycznej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania artystycznej wizji z ciekawej i nieoczywistej perspektywy.  Konkurs przewidziany jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych....

Poniżej prezentujemy listę laureatów, którzy zakwalifikowali się do IX Przeglądu piosenki filmowej i musicalowej:

SOLIŚCI 13-18

1. Justyna Sitarek, Strzegom

2. Katarzyna Szulc, Dzierżoniów

3. Agnieszka Letniowska, Bielawa

4. Natalia Filipecka, Boguszów-Gorce

5. Adrianna Kwiatkowska, Kłodzko

6. Magdalena Kurowska, Kłodzko

7. Helena Kołodyńska, Oborniki Śląskie

8. Liliana Saternus, Trzebnica

9....

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza dzieci na spektakl Teatru na Ostrowie pt.”Detektyw Pozytywka", powstały na podstawie książki Grzegorza Kasdepke, który odbędzie się 14 października 2018r. o godz. 11.00

Spektakl dla dzieci od 4 roku życia!

CENA BILETÓW: 15zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt." W Krainie Lawendowego Rycerza" który odbędzie się 22 września 2018 roku o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

CENA BILETÓW: 10zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 1 września 2018r.

 

„ W krainie Lawendowego...

 

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do udziału w nowych zajęciach KUNG FU!

Startujemy 21 września!

 

Zajęcia:

 • oparte są na sprawdzonych wzorcach treningowych, które poprzez zabawę poprawiają sprawność fizyczną, zwiększają elastyczność, korygują wady postawy
 • to część edukacji ucząca cierpliwości, wytrwałości i szacunku do innych
 • pozbawiona agresji nauka...


Wrocławski Klub Anima zaprasza na nowy cykl zajęć dla dzieci "AKADEMIA MŁODEGO NAUKOWCA"
Program obejmuje warsztaty z chemii, biologii i fizyki. Podczas każdych zajęć dzieci pod okiem specjalisty wykonują serię interesujących doświadczeń. Jest to wspaniała zabawa w świecie eksperymentów naukowych połączona z nauką poznawania otaczającego nas świata, rozwijaniem pomysłów i działaniem z pasją.

 W...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 28 września 2018.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Festyn organizowany 1 września od godz.14:00 do godz. 18.00 na placu Zabaw przy WK ANIMA.

Na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i upominków, przygotowanych przez Wrocławski Klub Anima tj.  dmuchańce,  warsztaty ceramiczne i plastyczne, malowanie buziek, zabawy sportowe, wiele konkursów z nagrodami.

 

Wstęp: przyniesienie ze...

„PROMOCJA WRZEŚNIOWA” W CENTRACH KULTURY DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU URBANCARD PREMIUM – 40%

1. Organizatorem „promocji wrześniowej” jest Urząd Miasta Wrocławia: Wydział Zarządzania Należnościami - Dział Pomocy Publicznej i Projektów Miejskich, prowadzący program URBANCARD Premium.

2. Partnerami biorącymi udział w „promocji wrześniowej” są:
• Centrum Kultury Agora,
• Centrum Kultury...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 31 sierpnia 2018.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

 

Informujemy, że od dnia 20 sierpnia startujemy z zapisami na wszystkie warsztaty i zajęcia prowadzone we Wrocławskim Klubie Anima w roku szkolnym 2018/2019

Zapisów można dokonywać:

- mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ( w mailu prosimy o imię i...

Pracownik do spr. organizacji imprez, mediów, promocji

Wrocławski Klub Anima mieszczący się przy ulicy Pilczyckiej 47 we Wrocławiu
ogłasza nabór kandydatów na stanowisko „pracownik do spr. organizacji imprez,mediów i promocji”.

Miejsce pracy: Wrocław, ulica Pilczycka 47
Rodzaj umowy o pracę: Umowa o prace

Od kandydatów oczekujemy:
– doświadczenia przy organizacji imprez i promocji koncertów,...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 13 lipca 2018.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 29 czerwca 2018.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

 

 

Wrocławski Teatr Młodych WTM oraz Wrocławski Klub ANIMA zapraszają na kolejną edycję półkolonii letnich organizowanych we Wrocławskim Klubie Anima.

 

PROGRAM PÓŁKOLONII

 

Półkolonie składają się z pięciu dni, podczas których dzieci odkrywają i rozwijają swoje pasje. Poznają świat sztuki, muzyki, teatru, tańca i śpiewu,  oraz swoje rodzinne Miasto Wrocław. A wszystko to w formie...

 

Odkryj wrocławskie legendy z Patronem Miasta! - "Po legendy tędy." - spektakl dla dzieci od 5 roku życia

24.06.2018 - godz. 11.00

Wrocławski Klub Anima

 

Czyja głowa widnieje na herbie Wrocławia? Jakie są legendy związane z powstaniem tego miasta? I skąd tu tyle gołębi?! W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszamy Cię na niezwykłą, teatralną wyprawę z okazji Święta Wrocławia, podczas której...

"URODZINY MARSZAŁKA"

Historyczny spektakl dla młodzieży

 

TeatrAkcja oraz Wrocławski Klub Anima zapraszają serdecznie na darmowy spektakl, który odbędzie się 18 czerwca o godz.11.00  przy ul. Pilczyckiej 47.

 

 Co zrobić, by młodzież interesowała się historią Polski?

Podpowiedź, jak można to zrobić bezboleśnie, ciekawie i w zaskakujący sposób podaje na tacy TeatrAkcja, który stworzył...

 

Informujemy, iż w miesiącu czerwcu opłaty za zajęcia wynoszą 50% opłaty miesięcznej.

Zajęcia będą odbywać się tylko do 15 czerwca!

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na ARTYSTYCZNY DZIEŃ DZIECKA w ANIMIE, który odbędzie się 2 czerwca 2018 roku od godz. 11.00

Wszystkie dzieci mogą wziąć udział w następujących zajęciach :

11:00 -12.00 Zakładki do książek gr 1

11:00 -12.00 Łapacze snów gr 1

11:30 -12.30 Mydełka gr 1

12:00 -13.00 Zakładki do książek gr 2

12:00 -13.00 Łapacze snów gr 2

13.00 – 14.00 Zajęcia...

Dzień dobry!

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXIII Konkursie Plastycznym pt. ”…miłość…”. Konkurs ma na celu pobudzenie wyobraźni plastycznej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania artystycznej wizji z ciekawej i nieoczywistej perspektywy.  Konkurs przewidziany jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół...

 Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w IV edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 26 maja 2018 roku przy ul. Pilczyckiej 47. Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości...

Dziękujemy za nadesłane prace.

Poniżej prezentujemy listę laureatów XXIII Konkursu plastycznego pt. „…miłość…". Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o wynikach oraz wernisażu.

Uroczysty wernisaż odbędzie się w dniu 27.05.2018(niedziela), o godz. 16:00 we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47, podczas którego zostaną ogłoszone miejsca zajęte przez laureatów oraz...

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów IV edycji festiwalu piosenki dziecięcej „ANIMKA”.   Niestety zgłoszeń było tak dużo, że nie jesteśmy w stanie zaprosić do nas wszystkich uczestników za co przepraszamy.

 

Wszystkie informacje dotyczące sobotniego finału, otrzymają Państwo mailowo oraz telefonicznie w dniu 21-22.05.2018r.

 

LISTA UCZESTNIKÓW:

Kategoria Szkoły...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt." Paweł i Gaweł" który odbędzie się 20 maja 2018 roku o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 10 maja 2018r.


Spektakl teatralny na podstawie bajki Aleksandra Fredry w wykonaniu Teatru na...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w IX edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta", który odbędzie się 19 maja 2018r. Tym razem uczestnicy zmierzą się z piosenkami wykonywanymi przez  Wiolettę Willas oraz Annę German . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek legend polskiej muzyki, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności...

UWAGA: Termin zgłoszeń na XXIII Konkurs Plastyczny "....miłość..." zostaje przedłużony do 21 maja do godz. 20.00!

 

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów IX Konkursu Piosenki "Jeszcze wiruje twoja płyta – Wioletta Willas i Anna German". Wszystkie informacje dotyczące sobotniego finału, otrzymają Państwo mailowo oraz telefonicznie w dniu 14.05.2018r.

 

LISTA LAUREATÓW:

 

Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Helena Czech, Wrocław

Alicja Hordyj, Bielawa

Maja Krawczyk, Łagiewniki

Hanna...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę „Aktywnego weekendu z Animą”, podczas którego odbędzie się wiele ciekawych warsztatów, m.in. sportowe, artystyczne, a także koncerty.

Każdy ma szansę wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach, które odbędą się 12 maja 2018 roku od godz. 12.00, jednak obowiązują zapisy.

- Dla tych, którzy chcą rozwijać swoje zdolności manualne...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę Aktywnego weekendu z ANIMĄ, podczas którego odbędą się ciekawe warsztaty ruchowe oraz artystyczne, a także koncert.

28 kwietnia 2018 roku od godz. 12:00 każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach – oferta jest bardzo różnorodna. Na warsztatach plastycznych będzie można wykonać KWIAT  Z FOAMIRANU  –...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 27 kwietnia 2018.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

Lista laureatów II Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego pt. „Podróż po wyobraźni” !

Szanowni Państwo, dziękujemy za nadesłane prace.

Poniżej prezentujemy listę laureatów II Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego pt. „Podróż po wyobraźni”. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o wynikach oraz wernisażu.

Katarzyna Tokarz, Wrocław

Katarzyna Korzeniowska, Wrocław

Zbigniew Gałan,...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w 2. Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych  pt. „Podróż po wyobraźni”.  Konkurs przeznaczony jest dla artystów-amatorów, którzy nie mają za sobą wielkich sukcesów artystycznych, a chcieliby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Praca konkursowa musi zostać wykonana w technice dwuwymiarowej (rysunek, malarstwo, grafika, kolaż)...

UWAGA!  2. Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla  Dorosłych "Podróż po wyobraźni" - PRZEDŁUŻONE TERMINY!

Szanowni Artyści! Wciąż czekamy na Wasze prace, specjalnie dla Was przedłużyliśmy czas nadsyłania prac!

Oto nowe terminy:

nadsyłanie prac:
23.04.2018
rozstrzygnięcie konkursu:
24.04.2018
wręczenie nagród i wernisaż:
29.04.2018

Informujemy, iż zajęcia taneczne z HIP HOPU z Panem Pawłem Kokowskim nie odbędą się w dniu 3 kwietnia 2018r. Zajęcia zostaną odrobione z prowadzącym w innym terminie o czym poinformuje na następnych zajęciach.

 

 

Informujemy, iż przerwa Wielkanocna we Wrocławskim Klubie Anima trwa od 30 marca do 2 kwietnia 2018r.

Zatem w piątek ( 30.03)  oraz w poniedziałek (2.04) zajęcia nie będą się odbywać.

 

Dziękujemy za nadesłane prace. 

Poniżej prezentujemy listę laureatów XXII Konkursu plastycznego pt. "Fragment Świata". Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o wynikach oraz wernisażu.

Uroczysty wernisaż odbędzie się w dniu 25.03.2018(niedziela), o godz. 16:00 we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47, podczas którego zostaną ogłoszone miejsca zajęte przez laureatów...

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXII Konkursie Plastycznym pt. ”Fragment świata”. Konkurs ma na celu pobudzenie wyobraźni plastycznej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania artystycznej wizji z ciekawej i nieoczywistej perspektywy.  Konkurs przewidziany jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych....

Wrocławski klub Anima zaprasza na niezapomniane widowisko pt. ”W dobrym tonie z Zulą Pogorzelską” w wykonaniu Katarzyny Pakosińskiej oraz zespołu Makabunda, które odbędzie się 24 marca 2018 roku o godz. 19.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Bilety w cenie 50zł

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie dostępne w kasie WK Anima dostępne od 19 lutego...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 23 marca 2018.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 10zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza do udziału w 7. konkursie recytatorskim "Dusza mówi, dusza śpiewa", który odbędzie się 23.03.2017 roku w siedzibie organizatora. Siódma edycja konkursu skierowana jest do szkół podstawowych w dwóch kategoriach: klas IV – VI i klas VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży,...

Informujemy, iż w dniu 22.03.2018r.kasa będzie nieczynna.
Za utrudnienia przepraszamy!
Wrocławski Klub Anima

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

17 marca 2018 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z tańca, relaksacji, malarstwa Vedic Art., lasu w słoju, a na koniec w koncercie mis i gongów tybetańskich.

 

...

ANIMA wita!

Poniżej podajemy listę uczestników, którzy zakwalifikowali się do VII Konkursu Recytatorskiego „Dusza mówi, dusza śpiewa…” Jednocześnie dziękujemy za zgłoszenia wszystkim uczestnikom.

Konkurs rozpoczynamy 23 marca o godzinie 10:00 i właśnie wtedy uczestnicy będą prezentować swoje utwory na żywo przed jury powołane przez organizatora.

Organizator będzie się kontaktował w dniu 19 i...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt." Paweł i Gaweł" który odbędzie się 10 marca 2018 roku o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

CENA BILETÓW: 10zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 21 lutego 2018r.

 

Spektakl teatralny na podstawie bajki Aleksandra...

 

 

UWAGA: Termin zgłoszeń na konkurs zostaje przedłużony do 16 marca do godz. 15.00, zatem wysyłajcie swoje zgłoszenia!

 

Wszystkie informacje poniżej:

 

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza do udziału w 7. konkursie recytatorskim "Dusza mówi, dusza śpiewa", który odbędzie się 23.03.2017 roku w siedzibie organizatora. Siódma edycja konkursu skierowana jest do szkół podstawowych w dwóch...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt."Kurnik kultury" który odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku o godz. 9.30 i 11.15  przy ul. Pilczyckiej 47. Po każdym spektaklu odbędzie się krótka "lekcja" lalkarstwa,  podczas której aktorzy przedstawią dzieciom podstawowe techniki lalkarskie. 

CENA BILETÓW: 10zł

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

...

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

24 lutego 2018 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z florystyki, jogi czy relaksacji. 

UWAGA:  Obowiązują zapisy mailowe pod adresem: Ten adres pocztowy jest...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt." Edi z Bombaju" który odbędzie się 17 lutego 2018 roku o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

CENA BILETÓW: 10zł

 

Opis spektaklu:

           

         „Edi z Bombaju” to z humorem opowiedziana historia o tym jak czasem nie umiemy poradzić sobie z innością.

Mały Edi, chłopiec z Indii wraz z rodzicami, absolwentami...

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza na niezwykły recital fortepianowy w wykonaniu Tomasza Wirackiego, który odbędzie się 17 lutego 2018 roku o godz. 19.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Czas koncertu: 80 minut + krótka przerwa

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KORZYSTAJĄC Z PRZEDSPRZEDAŻY KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od...

Wrocławski Klub Anima razem z BAWIM BAWIM zapraszają na nowe zajęcia dla maluchów, które odbywać się będą we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47 już od 1 lutego!

 

Animkowy Klub Malucha "Bawim Bawim"

 

Grupa I – zajęcia wspólnie z rodzicem(opiekunem). Adaptacja do środowiska zewnętrznego (wiek 1-2,5 lata).
Każdy czwartek od  10:00 do 10:45

Zajęcia mają charakter...

Wrocławski Teatr Młodych WTM oraz Wrocławski Klub ANIMA zapraszają na kolejną edycję półkolonii zimowych organizowanych we Wrocławskim Klubie Anima.

 

TERMIN: 

15.01 - 19.01.2018

- grupa TANECZNO-MUZYCZNA

- grupa KREATYWNO - PLASTYCZNA

 

22.01-26.01.2018

- grupa TEATRALNA

- grupa KREATYWNO - PLASTYCZNA

 

DLA KOGO?

Dzieci 6 -12 lat

ZAPEWNIAMY:

   •     opiekę wykwalifikowanej kadry w...

Informujemy, iż zajęcia we Wrocławskim Klubie Anima odbywać się będą do 15 grudnia 2017 roku, które zakończone będą uroczystym Przeglądem Twórczości w dniu 17.12.2017 r. o godz.16.00.

Płatność za zajęcia grudniowe: 50% opłaty stałej

 

Zajęcia w Nowym Roku 2018 rozpoczynamy 4 stycznia i potrwają one do 12 stycznia ( 2 tygodnie) ze względu na Ferie zimowe :)

Płatność za zajęcia styczniowe : 50%...

Od 8 stycznia do 18 lutego można zgłaszać nowe pomysły na inwestycje we Wrocławiu w ramach WBO 2018. Budżet WBO to 25 mln 250 tys zł. Są też nowości – jedną z nich jest pilotaż programu zabytkowego WBO czyli odnowy lub odtworzenia obiektów dawnych na terenie Wrocławia.

Jak to działa?

Wymyśl swoją inwestycję dla osiedla, rejonu, Wrocławia. Porozmawiaj o tym z sąsiadami, znajomymi – określcie...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 12 stycznia 2017 roku.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 15zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

Wrocławski Klub Anima zaprasza na koncert świąteczny zespołu The Animators, który odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 przy ul. Pilczyckiej 47. Nasi młodzi podopieczni zaprezentują publice swoje umiejętności wokalne, które szlifują pod okiem Justyny Różewicz-Suszczyńskiej.  

W repertuarze znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy oraz piosenki świąteczne.

Wstęp na koncert jest bezpłatny,...

Poniżej prezentujemy listę laureatów 21 konkursu plastycznego pt.„Namaluj muzykę”. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o wynikach oraz wernisażu.

Uroczysty wernisaż odbędzie się w dniu 02.12.2017(sobota), o godz. 16:00 we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47, podczas którego zostaną ogłoszone miejsca zajęte przez laureatów oraz nastąpi wręczenie nagród przez jury...

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXI edycji dolnośląskiego konkursu plastycznego pt. ”Namaluj muzykę”. Konkurs ma na celu pobudzenie wyobraźni plastycznej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowanie artystycznego wyobrażenia szeroko pojętej muzyki. Konkurs przewidziany jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę Aktywnego weekendu z Animą, podczas której odbędą się ciekawe warsztaty sportowe i artystyczne, a także koncert na zakończenie.

26 listopada 2017 roku od godz. 13:00 każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach z gimnastyki, kaligrafii, czy zapachowych zawieszek parafinowych.

Uwaga: Obowiązują zapisy mailowe pod...

 

Wrocławski Klub Anima gorąco zaprasza na koncert Anna Rejda & Kamil Abt "Chopin w barwach jazzu", który odbędzie się 25 listopada 2017 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej klubu.

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

BILETY KOLEKCJONERSKIE dostępne we Wrocławskim Klubie Anima.

O artystach:

Anna Rejda studiowała śpiew na wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa w...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 24 listopada 2017 roku.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp płatny: 15zł/os

Serdecznie zapraszamy :)

Szanowni Państwo, w związku z brakiem zainteresowania warsztatami z kaligrafii i miniatury podczas nadchodzącego "Aktywnie z Animą", zmuszeni jesteśmy je odwołać. Zachęcamy przy okazji do udziału w pozostałych zajęciach oraz do wysłuchania koncertu, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów VIII Konkursu Piosenki "Jeszcze wiruje twoja płyta - Anna Jantar i Zbigniew Wodecki".

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i jednocześnie przypominamy (tym którzy jeszcze tego nie zrobili), że nagrody czekają na odbiór w recepcji WK Anima.

 

Szkoła podstawowa kl. IV-VI

I miejsce: Maja Tokarska

II miejsce: Ola Korab

III miejsce: Helena...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VIII edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta". Tym razem uczestnicy zmierzą się z piosenkami wykonywanymi przez  Annę Jantar i Zbigniewa Wodeckiego . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek legend polskiej muzyki, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych...

Poniżej prezentujemy listę laureatów, którzy zakwalifikowali się do VIII Konkursu Muzycznego „Jeszcze wiruje twoja płyta”:

Szkoła podstawowa kl. IV-VI

 1. Aleksandra Ulkowska, Międzybórz
 2. Maja Madej, Wrocław
 3. Eliza Łabędzka, Piekary
 4. Gabriela Stander, Jedlina-Zdrój
 5. Helena Czech, Wrocław
 6. Ida Sutuła, Wrocław
 7. Jagoda Rataj, Katowice
 8. Julia Kłokowska, Wrocław
 9. Kaja Pietras, Bardo
 10. Magdalena Buczak, Mirków
 11. ...

Poniżej prezentujemy listę laureatów 1 konkursu plastycznego dla dorosłych. Jednocześnie zapraszamy wszystkich na uroczysty wernisaż oraz wręczenie nagród w najbliższą niedzielę 29.10.2017r. o godz. 16.00 do Wrocławskiego Klubu Anima.

Gratulujemy!

 

LISTA LAUREATÓW:

NATURA:
Urszula Kozieł
Barbara Deberna
Alina Maslakova
Katarzyna Korzeniowska


CZŁOWIEK:

Magdalena Adamska
Daria Hluschenko
Marian...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w 1 Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych. Konkurs przeznaczony jest dla artystów-amatorów, którzy nie mają za sobą wielkich sukcesów artystycznych, a chcieliby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Praca konkursowa musi zostać wykonana akwarelą w jednej z czterech podanych w regulaminie kategorii. Nadesłane materiały zostaną...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 27 października 2017 roku.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp wolny! 

Serdecznie zapraszamy :)

Poniżej prezentujemy listę laureatów VIII Przeglądu piosenki filmowej i musicalowej.

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!

 

Kategoria: soliści 13- 18 lat

I miejsce:  Magdalena Dołgoszyja

II miejsce : Natalia Kawszyn

III miejsce : Maja Frejtag

III miejsce : Damian Bylicki

Wyróżnienie : Małgorzata Parada

Wyróżnienie : Nikola Garbacz

Wyróżnienie : Adrianna Kwiatkowska

Wyróżnienie : Daria Englot

...

Wrocławski Klub Anima ma przyjemność zaprosić wszystkich na spektakl teatralny pt. "Inny", który odbędzie się dnia 22 października 2017 o godz. 18:00 w siedzibie klubu.

Cena biletu: 10 zł

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

BILETY KOLEKCJONERSKIE dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 19 września

 
Czas trwania: 30 min.
Reżyseria: Anna Rakowska
Występują: Łukasz...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na akustyczny  koncert zespołu De Mono, który odbędzie się 21 października o godz. 19.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

BILETY KOLEKCJONERSKIE dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 2 października  2017.

Cena biletów: 60zł

 

Zespół De Mono ma swoje źródło w Mono – zespole założonym w 1984r. przez...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VIII edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym...

Poniżej prezentujemy listę laureatów, którzy zakwalifikowali się do VIII Przeglądu piosenki filmowej i musicalowej:

SOLIŚCI 13-18

1. Angelika Maszczak, Przemków

2. Nikola Busz, Mieroszów

3. Małgorzata Wieczorkiewicz, Żórawina

4. Maja Krasowska, Wrocław

5. Aleksandra Szymańska, Wrocław

6. Daria Englot, Oleśnica

7. Izabella Żygadło, Wrocław

8. Natalia Kawszyn, Płock

9. Paulina Żegota, Wrocław

...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wstąpienia w szeregi zespołu wokalnego THE ANIMATORS. Grupę wokalną prowadzi pani Justyna Różewicz-Suszczyńska, która pracuje z uczestnikami  w każdy poniedziałek  od 16.30 do 18.00

 

Start zajęć: 5 listopada 2018!

 

Zajęcia w ramach uczestnictwa są płatne w kwocie 80zł/mc

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy z Panią ...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt." Mały Ostrów Wielki Tumski" który odbędzie się 8 października o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

CENA BILETÓW: 10zł

 

Opis spektaklu:

Gdzieś na Ostrowie Tumskim jest tajemnicze miejsce, gdzie czas się zatrzymał. To hotel, w którym każdy pokój ma imię i nazwisko jednej z historycznych postaci, jakie odwiedziły niegdyś...

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XX edycji dolnośląskiego konkursu plastycznego pt. ”Duzi i mali mieszkańcy lasu”. Konkurs ma na celu pobudzenie wyobraźni plastycznej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowanie artystycznej wizji zamieszkującej lasy fauny. Konkurs przewidziany jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół...

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

28 października 2017 roku od godz. 13.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z plastyki, florystkyki czy zapachowych świec żelowych.

 

UWAGA:  Obowiązują zapisy mailowe pod adresem:

Poniżej prezentujemy listę laureatów 20 konkursu plastycznego pt. „Mali i duzi mieszkańcy lasu”. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o wynikach oraz wernisażu w dniu 03.10.2017 w godzinach 15:00-20:00.

Uroczysty wernisaż odbędzie się w dniu 07.10.2017(sobota), o godz. 16:00 we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47, podczas którego zostaną ogłoszone miejsca zajęte...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 29 września 2017 roku.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości. 

Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp wolny! 

Serdecznie zapraszamy :)

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

23 września 2017 roku od godz. 14.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z technik relaksacyjnych, mydlarstwa, plastyki, zumby czy seminarium motywacyjnym.

UWAGA:  Obowiązują zapisy...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na VII Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów, którego koordynatorem oraz sędzią głównym jest Alina Mikijaniec – reprezentantka kadry narodowej, wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorów oraz Mistrzyni Europu w Tenisie Stołowym.

Celem turnieju jest przede wszystkim popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Wrocławia i jednocześnie wyłonienie...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Festyn organizowany 2 września od godz.14:00 do godz. 18.00 na placu Zabaw przy WK ANIMA.

Na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i upominków, przygotowanych przez Wrocławski Klub Anima tj.  dmuchańce,  warsztaty ceramiczne i plastyczne, malowanie buziek, zabawy sportowe, wiele konkursów z nagrodami.

Nasi partnerzy obecni na...

Informujemy, że od dnia 21 sierpnia startujemy z zapisami na wszystkie warsztaty i zajęcia prowadzone we Wrocławskim Klubie Anima w roku szkolnym 2017/2018

Zapisów można dokonywać:

- mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ( w mailu prosimy o imię i...

Informujemy, iż w dniu 12.07.2017r. nastąpiła awaria linii telefonicznej we Wrocławskim Klubie Anima, dlatego nie działają nasze numery stacjonarne. W ramach wyjątku kontakt z nami odbywa się pod numerem:  728 835 767

Przepraszamy za niegodności.

Wrocławski Klub Anima mieszczący się przy ulicy Pilczyckiej 47 we Wrocławiu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko „specjalista ds. nagłośnienia ”.

Miejsce pracy:  Wrocław, ulica Pilczycka 47
Rodzaj umowy o pracę: Umowa o prace (1/4 etatu)

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia przy realizacji imprez  tj.spektakli teatralnych, koncertów, festiwali etc.
- bardzo dobrej organizacji pracy,...

 

 

PROGRAM PÓŁKOLONII

Półkolonie składają się z pięciu dni, podczas których dzieci odkrywają i rozwijają swoje pasje. Poznają świat sztuki, muzyki, tańca i śpiewu, dziennikarstwa, sportu oraz swoje rodzinne Miasto Wrocław. A wszystko to w formie doskonałej, kreatywnej zabawy!
Efektem końcowym 5 dni pracy będzie pokaz dla rodziców (dotyczy turnusów: plastyczny, reporterski, taneczno-muzyczny)

...

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

24 czerwca 2017 roku od godz. 09.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z gimnastyki, linorytu, mydlarstwa, tańca czy relaksacji.

UWAGA:  Obowiązują zapisy mailowe pod adresem: Ten...

Informujemy, że Wrocławski Klub Anima w dniu 15.06.2017r. będzie nieczynny.

W sobotę 10 czerwca 2017 roku na scenie Wrocławskiego Klubu Anima odbędzie się przegląd twórczości, podczas którego dzieci i młodzież, rozwijające talenty pod okiem naszych prowadzących, zaprezentują swoje umiejętności. O godzinie 14:30 oraz 15:00 rezultat swojej pracy pokażą nasi podopieczni z sekcji teatralnej, a już o godzinie 16:00 uczestnicy sekcji muzycznej, plastycznej, ceramicznej...

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu z Roboklockami. W dwóch konkurencjach będą zmagać się dzieci, które uczęszczają na nasze zajęcia cykliczne i pracują na zestawach Lego ® Mindstorms. Dodatkowe atrakcje to : kącik malucha, konkurs plastyczny, rozszerzona rzeczywistość – kolorowanki żywe, nowość ROBOT DASH DOT, klocki i gry LEGO® Education.

Konferansjer Andrzej Gliniak - Radio Zet. Sponsor...

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w III edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 3 czerwca 2017 roku przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl pt. "Pożądanie w cieniu pokrywki", który odbędzie się 28 maja 2017 roku o godz. 18.00. Wejście na spektakl będzie darmowe, ale za okazaniem zaproszenia, które będzie można wygrać podczas  kwietniowego i majowego Wieczorka Muzyczno-Tanecznego(wstęp wolny) oraz na innych konkursach organizowanych przez WK ANIMA na profilu Facebook'a.

 

Kilka słów o...

Poniżej podajemy listę uczestników III edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Jednocześnie dziękujemy za zgłoszenia.

Festiwal rozpoczynamy 3 czerwca o godzinie 10:00.

Wszelakie informacje organizacyjne zostaną wysłane do wszystkich uczestników mailowo oraz zostaną wykonane również telefony w dniu 29.o5.2017r.

 

 

ZAKWALIFIKOWANI UCZESTNICY:

Kategoria Przedszkolaki:

 1. Dorota Głąb, Wrocław
 2. ...

Już 26 maja, z okazji Dnia Matki, o godzinie 19:00 Wrocławski Klub Anima zaprasza na koncert zespołu The Animators. Nasi młodzi podopieczni, przy akompaniamencie profesjonalnych muzyków, zaprezentują publice swoje umiejętności wokalne, które szlifują pod okiem Justyny Różewicz-Suszczyńskiej. Wstęp na koncert jest bezpłatny, zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych do udziału w tym muzycznym...

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XIX edycji konkursu plastycznego pt. ”Legendy polskie”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży nt. polskiej tradycji ustnej, podań i folkloru. Konkurs przewidziany jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto, udział w...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na koncert z piosenkami Tuwima, który odbędzie się  28 maja o godz. 14.00  przy ul. Pilczyckiej 47 z okazji nadchodzącego DNIA DZIECKA.

Koncert przeznaczony jest dla dzieci od 5 lat.

ROBI SHOW to jedyny na polskim rynku muzycznym wykonawca, który w nieszablonowy, ciekawy i bardzo widowiskowy sposób wykonuje wraz z zespołem wyłącznie autorskie...

Wrocławski Klub Anima informuje, iż wyniki 19 konkursu plastycznego pt."Legendy Polskie" zostaną podane w dniu 16 maja z przyczyn losowych. Za zmianę przepraszamy i zapraszamy na naszego facebook'a oraz stronę 16.05.2017 r. o godz. 14.00 :)

 

Poniżej prezentujemy listę laureatów 19 konkursu plastycznego pt.''Legendy Polskie" Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni telefoniczne w dniu 16.05.2016 w godzinach 14-20 oraz zostaną podane im informacje dot. wernisażu.

Uroczysty wernisaż odbędzie się w 20 maja, o godz. 16.00 we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47, podczas którego zostaną ogłoszone miejsca zajęte przez laureatów...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt."Pomagajek – czyli historia z brodą", który odbędzie się 7 maja o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Opis spektaklu:

Nie za górami, nie za lasami, ale tu, we Wrocławiu żyje sobie pewien krasnal. Jest mały i tak nieporadny, że nazwano go Ktośkiem. Wraz z całą krasnalową rodziną mieszka na strychu jednej z wrocławskich...

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

6 maja 2017 roku od godz. 10.30, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z jogi, technik relaksacyjnych, plastyki i ceramiki.

UWAGA:  Obowiązują zapisy mailowe pod adresem: Ten adres...

Drodzy uczestnicy warsztatów AKTYWNIE Z ANIMĄ :)
Przypominamy, iż nastąpiła zmiana godzin w strefie sztuki o czym poinformowaliśmy Państwa zarówno drogą telefoniczną (smsy) oraz mailowo.
 
Informujemy również, że wszelakie warsztaty podczas Aktywnie z Animą przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Dla osób małoletnich mamy mnóstwo innych zajęć w ciągu tygodnia :)
 
Pozdrawiamy

Informujemy, że w dniu 2 maja 2017 roku Wrocławski Klub Anima będzie zamknięty.

Zapraszamy dopiero 4 maja w czwartek na zajęcia.

 

­Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza do udziału w VI Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Zagrać każdy może”, którego finał odbędzie się 22 kwietnia w siedzibie organizatora przy ul. Pilczyckiej 47. Przegląd adresowany jest do zespołów amatorskich w wieku 15-26 lat, które na swoim koncie nie mają kontaktu muzycznego z firmą fonograficzną. Celem przeglądu jest rozwijanie kreatywności i...

Zapraszamy do zgłaszania się jako RODZINA GOSZCZĄCA Brave Kids 2017!

Chcesz gościć w swoim domu uzdolnione dzieci z dalekich krajów i zyskać nowych przyjaciół?  Ruszyła rekrutacja rodzin goszczących Brave Kids 2017. W tym roku pierwszy etap projekt odbędzie się w pięciu polskich miastach: Białymstoku, Przemyślu, Wałbrzychu, Warszawie i Wrocławiu. Dzieci przez ostatnie dwa tygodnie czerwca (od...

Poniżej podajemy listę zakwalifikowanych zespołów do sobotniego VI Przeglądu zespołów Muzycznych.
 
1.Rohele, Świdnica
2.Strażacy, Warszawa
3.Bratoteka, Luzino
4.Korabel, Chojnów
5.Boom In Roswell, Nowa Ruda
6.The Lottery, Wrocław
7.Wild Eagle, Wrocław
8.Piątka, Wrocław
9.Korpis Karmel, Kamienna Góra
 
Laureatom gratulujemy i zapraszamy w sobotę do Wrocławskiego...

W dniu 14 kwietnia WK ANIMA jest otwarty w godzinach 08.00 - 19.00, jednak niektórzy prowadzący przenieśli zajęcia z tego dnia na inny termin, więc prosimy o czujność :)

Na wszystkie zajęcia zapraszamy tuż po świętach czyli 18 kwietnia, gdyż w Poniedziałek Wielkanocny WK ANIMA będzie zamknięty.

 

 

UWAGA:

W składzie jury VI Przeglądy Zespołów Muzycznych zaszła mała zmiana. Zamiast Radosława Kota, w jury zasiądzie pianista Anny Wyszkoni - Daniel Grupa.

 

- Daniel Grupa – od 2010 roku na stałe współpracuje z Anną Wyszkoni jako pianista w jej zespole, a także w projekcie muzycznym poświęconym twórczości Marka Jackowskiego. Jest również producentem muzycznym i kompozytorem. Skomponował...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na kolejne przedstawienie dla wszystkich dzieci pt."Pączkowe drzewo", które odbędzie się 8 kwietnia o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Wszyscy lubimy pączki, a mały Kajtek ma ich pod dostatkiem, bo w jego ogrodzie wyrosło drzewo, które raz do roku zakwita…pączkami właśnie (o smaku truskawkowym). Ale mieszkającego w Pigwie Wielkiej chłopca interesuje teraz...

 

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XVIII edycji konkursu plastycznego pt.”STWORY, POTWORY 2”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży nt. stworów i potworów.Pprzewidziany jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto, udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy...

Zapraszamy na spotkanie informacyjne otwarte dla mieszkańców Wrocławia do Klubu Anima, 24 marca o godz. 17:30.

Tegoroczna edycja Brave Kids zbliża się wielkimi krokami. Od 17. do 30. czerwca 2017 spotkają się artystyczne grupy dziecięce z całego świata, by wspólnie tworzyć i zaprzyjaźniać się. Młodzi artyści uczestniczyć będą w ciągu dnia w warsztatach artystycznych opartych na zasadzie...

Przy okazji czwartej akcji sadzenia drzew - Posadź nowy las z Brave Festival, zespół Brave Kids również postanowił włożyć swój wkład w zazielenianie miasta Wrocławia.

Zapraszamy do wspólnego sadzenia roślin na skwerze przy klubie Anima, gdzie pod koniec czerwca spotkają się na Brave Kids młodzi artyści z całego świata.

Dołącz do nas i Ty! Najlepiej z całą rodziną i wszystkimi...

Poniżej prezentujemy listę laureatów 18 konkursu plastycznego:

Przedszkolaki:
Lena Ligęza, Lubin
Hanna Szewczyk,    
Hanna Kuźniar, Lubin
Wiktoria Jędrzejczyk, Lubin
Wojciech Potoczny, Wrocław

Szkoła podstawowa kl. 0-III
Karolina Data, Lubin
Kasper Tracz, Radków
Nadia Dutkiewicz, Lubin
Weronika Biernacik, Kłodzko
Gabrysia Sroka, Wrocław

Szkoła podstawowa kl. IV-VI
Julia Włoch, Wrocław
Julia Mrozińska,...

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza do udziału w 6 konkursie recytatorskim "Dusza mówi, dusza śpiewa", który odbędzie się 18.03.2017 roku w siedzibie organizatora. Szósta edycja konkursu skierowana jest do szkół podstawowych (kl. IV – VI),  gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, a także rozwijanie...

Poniżej podajemy listę uczestników, którzy zakwalifikowali się do  VI konkursu Recytatorskiego „Dusza mówi, dusza śpiewa…”  Jednocześnie dziękujemy za zgłoszenia wszystkim uczestnikom.

Konkurs rozpoczynamy 18 marca o godzinie 10:00 i właśnie wtedy uczestnicy będą prezentować swoje utwory na żywo przed jury powołane przez organizatora.

Wszystkich uczestników prosimy o przybycie odpowiednio...

 

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza na koncert Izabeli Trojanowskiej, który odbędzie się 11 marca o godzinie 19.00 z okazji Dnia Kobiet.

Izabela Trojanowska- polska piosenkarka i aktorka. Pierwsze sukcesy odnosiła jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Schütz. Wydała 12 płyt długogrających.

 

W roku 1980 rozpoczęła karierę muzyczną nawiązując współpracę z Budką Suflera. W tym okresie lider...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na niezwykły spektakl  dla dzieci pt. „Podkowa Szczęścia czyli w pogoni za marzeniem” Wrocławskiego Teatru Młodych, który odbędzie się 4 marca o godz. 10.00 przy ul.Pilczyckiej 47.

Młody krasnal Podróżnik kończy właśnie 118 lat. Jego wymarzonym prezentem jest bilet na Antarktydę. Zamiast niego otrzymuje jednak zagadkową podkowę. Rozczarowany wyrusza w podróż,...

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na trzecią  odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

19 marca 2017 roku od godz. 10.30, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z gimnastyki i technik relaksacyjnych. Uczestnicy z lutowej edycji będą zaangażowani w kontynuację warsztatów...

Przypominamy wszystkim rodzicom i opiekunom, iż zajęcia we Wrocławskim Klubie Anima w okresie od 13 do 24 lutego nie odbywają się ze względu na ferie zimowe. Na zajęcia zapraszamy od 27.02.2017r.

Wrocławski Klub Anima zaprasza na walentynkowy spektakl pt. ”Towarzystwo”, który odbędzie się 11 lutego o godz. 19.00.

Towarzystwo – spektakl oparty na faktach, opowiadający o spotkaniu trzech studentów, byłych uczestników Powstania Listopadowego, którym marzy się wolna Polska. Nie godzą się na postępującą germanizację. Wykorzystują furtkę, jaką pozostawia im obwieszczony właśnie dekret...

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na spektakl Teatru na Ostrowie pt. „Cudaczek Wyśmiewaczek”, który odbędzie się 4 lutego o godzinie 10.00 w siedzibie klubu.

„Cudaczek  Wyśmiewaczek” to zabawna współczesna opowieść o pokonywaniu własnych słabości. Inspiracją dla spektaklu jest kultowa książka Julii Duszyńskiej o tym samym tytule.  Bohaterka spektaklu – Zuzia, to...

Wrocławski Klub Anima informuje, iż lutowe eliminacje do VI Mistrzostw Wrocławia w tenisie stołowym dla amatorów zostają przeniesione z 5 lutego na 5 marca. Za niegodności przepraszamy!

 

Wrocławski Klub Anima informuje, iż zajęcia z tenisa stołowego w miesiącu „LUTYM”, nie odbędą się.

Zapraszamy dopiero od 2 marca 2017r.

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na drugą  odsłonę  Aktywnego weekendu z Animą podczas których odbędą się ciekawe warsztaty, a nawet koncerty.

18 lutego 2017 roku od godz. 10.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z tańca, jogi, relaksacji czy też warsztatów ceramicznych oraz plastycznych.

 

UWAGA: Na warsztaty z ceramiki, malarstwa Vedic Art. Oraz...

 

21 stycznia o godz. 19.00, Wrocławski Klub Anima zaprasza na Spektakl „W stanie”, który jest  autorską wersją sztuki „RIO” Marka Kochana, Teatru Korba.

Jest to specyficzne ujęcie osobistych relacji między małżonkami. Utrzymany w konwencji komediowej posiada cechy typowego sitcomu. W spektaklu występują trzy osoby.

Akcja  kameralnej sztuki toczy się w jednym pomieszczeniu: pokoju z aneksem...

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na pierwszą  odsłonę  Aktywnego weekendu z Animą podczas których odbędą się ciekawe warsztaty, wykłady czy nawet koncerty.

14 stycznia 2017 roku od godz. 11.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z gimnastyki, jogi , relaksacji czy też warsztatów tworzenia mandali życia.

Tego dnia zapraszamy również na wykład nt. kuchni...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na kukiełkowe przedstawienie wg Hansa Christiana Andersena pt. „Calineczka” ,które odbędzie się 14 stycznia o godz. 10.00

 

W spektaklu bierze udział dziewięć lalkowych postaci. Lalki śpiewają i tańczą w takt pięknej, harmonijnej muzyki, a Calineczka – choć kolejno Żaba, Chrabąszcz i Kret chcą się z nią żenić – ucieka dzięki pomocy Ryby i...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich chętnych na dodatkowe  zajęcia z JOGI oraz RELAKSACJI, które odbywają się w każdą środę.

JOGA: od 9:30 do 11.00

TECHNIKI RELAKSACYJNE: od 11:00 do 12.00

 

ZAPRASZAMY!!!

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na świąteczny koncert Anny Wyszkoni „KOLĘDY WIELKIE”, który odbędzie się 8 stycznia 2017 roku o godz. 16.00 oraz 19.00.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Na swoim koncie ma imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie solowe płyty Anny,...

Urząd Miejski Wrocławia - Biuro ds. Partycypacji Społecznej rozpoczyna kolejną już edycję Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego -WBO 2017. Wraz z początkiem roku startujemy z kampanią informacyjną i spotkaniami dla mieszkańców. Będziemy namawiać Wrocławian do udziału w projekcie, aktywności społecznej, , współpracy między osiedlami, wymyślania i składania projektów nowych inwestycji we...

Wrocławski Teatr Młodych i Wrocławski Klub Anima zapraszają na fantastyczne ZIMOWE półkolonie

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na dwa turnusy wspaniałej zabawy!

Każdego dnia dzieci będą miały okazję przeżyć niezapomniane przygody pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, aktorów i wokalistów.

PROGRAM PÓŁKOLONII

Półkolonie składają się z pięciu dni,...

 

18 grudnia 2016 roku odbędzie się kolejny przegląd twórczości we Wrocławskim Klubie Anima o godzinie 16:00 przy ulicy Pilczyckiej 47. Po raz kolejny dzieci i młodzież WK Anima zaprezentują swoje  talenty teatralne, muzyczne, plastyczne, ceramiczne oraz taneczne, które rozwijały podczas poszczególnych sekcji na zajęciach ze swoimi opiekunami.

Serdecznie zapraszamy!

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XVII edycji konkursu plastycznego pt. ”Przedświąteczne tu i tam”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży nt. nadchodzących świąt. Udział w nim mogą wziąć Przedszkolaki w wieku od 3 do 5 lat, uczniowie Szkół Podstawowych ( kl. 0–VI ), Gimnazjaliści (I-III) oraz uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych (I-IV)....

Informujemy, iż przerwa świąteczna we Wrocławskim Klubie Anima  będzie trwać od 23 grudnia 2016 roku do 6 stycznia 2017 roku.  W tym czasie WK Anima będzie nieczynny.

Na zajęcia zapraszamy 9 stycznia 2017 roku.

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajkowy spektakl pt. „W pracowni Świętego Mikołaja”, który odbędzie się 10 grudnia o godz. 17.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Wstęp bezpłatny!

 

 Stare legendy i podania mówią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym, pracują w niej Elfy, a Mikołaj w swoim zaprzęgu posiada renifera z czerwonym nosem...

26 listopada Wrocławski Klub Anima zaprasza na niezwykły recital fortepianowy Daniela Grupy o godz. 19.00.

 

Daniel Grupa, to pianista, który swoimi dźwiękami oczarowuje publiczność. Fortepian towarzyszy mu od lat dzieciństwa a w nutach zapisuje swoje emocje, przeżycia i doświadczenia. Recital, który Państwu proponujemy to autorski program Daniela Grupy, w którym znalazły się jego własne...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VII edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta lata 70-80” . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek z lat 70-tych i 80-tych, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych talentów.
Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoriach wiekowych. Ich zmagania będzie...

 

Poniżej prezentujemy listę laureatów VII Konkursu Piosenki JESZCZE WIRUJE TWOJA PŁYTA, lata 70-80

Szkoła Podstawowa kl. IV- VI
1. Jakub Koziar, Chojnów
2. Maja Madej, Wrocław
3. Natalia Pawłowska, Wrocław
4. Julia Andrzejewska, Wrocław
5. Martyna Mańk, Wrocław
6. Amelia Peplińska, Wrocław
7. Milena Konieczna, Nowogrodziec
8. Anna Galicka, Świdnica
9. Jagoda Rataj, Katowice
10. Pola Buszyńska, Wrocław

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu pt. „Pokochaj folklor”, które odbędzie się 19 listopada 2016 roku.

„Pokochaj folklor” przyjmie postać warsztatowni, czyli cyklu różnorodnych warsztatów artystycznych skumulowanych w jednym dniu i miejscu.

Warsztatownia została  stworzona z myślą o tych, którzy chcieliby w ciekawy i kreatywny sposób spędzić swój wolny czas...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XVI edycji konkursu plastycznego pt. ”Podróże po europejskiej kulturze”.

Inspiracją do  tematu konkurs  jest Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016.Przez cały rok  prezentowane jest dziedzictwo historyczne i życie kulturalne Wrocławia oraz regionu. Kultura europejska jest interesującym, różnorodnym zjawiskiem stąd dajemy...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VII edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym...

Po burzliwych obradach jury XVI Konkursu Plastycznego pt.„Podróże po europejskiej kulturze” wyłoniło laureatów:

 

Dominika Makarska, Międzylesie

Lena Wojtyna, Lubin

Natalia Swiekatowska,  Lubin

Zofia Garbaczanek,  Kąty Wrocławskie

Kasper Kulpa, Lubin

Zofia Tłuczek,  Złotoryja

Emilia Mazur, Kąty Wrocławskie

Laura Pietrzak, Dzierżoniów

Hanna Sieradzka,  Lubin

Julia Szewczyk, Siechnice

Natalia...

Poniżej prezentujemy laureatów VII Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej.

Kategoria soliści 13-18 lat
Magdalena Kurowska
Agnieszka Seweryn
Julia Szymańska
Małgorzata Wieczorkiewicz
Aleksandra Abram
Mateusz Woch
Anna Mańkowska
Izabella Żygadło
Marcela Zając
Maciej Andryszewski
Wiktoria Bączyk
Hanna Bugała
Kamila Hnatek
Aleksandra Zalas
Paula Bernaczek
Angelo Ciureja
Damian Bylicki
Natalia Kłapińska
Michał...

22 października o godz. 19.00, na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA wystąpi Natalia Kukulska.

Będzie to koncert po którym niewątpliwie można spodziewać się energetycznej, wyjątkowej atmosfery, analogowych, elektronicznych brzmień i utworów z ostatnich płyt. Natalia wraz z muzykami planuje też parę niespodzianek w postaci kilku starszych swoich piosenek w nowych odsłonach. Natalii na scenie...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na VI Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów, którego koordynatorem oraz sędzią głównym jest Alina Mikijaniec – reprezentantka kadry narodowej, wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorów oraz Mistrzyni Europu w Tenisie Stołowym.

Celem turnieju jest przede wszystkim popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Wrocławia i jednocześnie wyłonienie...

 

Szanowni Państwo, Urząd Miejski Wrocławia - Biuro ds. Partycypacji Społecznej informuje o głosowaniu w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego -WBO 2016, które odbędzie się 30 września - 10 października.
 
W tej edycji możliwość głosowania od 16 roku życia. Do wyboru jest kilkaset projektów - zarówno rejonowych jak i ogólnomiejskich.
 
Więcej informacji:
WBO 2016 to:...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Festyn organizowany 3 września od godz.14:00 do godz. 18.00 na placu Zabaw przy WK ANIMA.

Na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i upominków, przygotowanych przez Wrocławski Klub Anima tj.  dmuchańce,  warsztaty ceramiczne i plastyczne, malowanie buziek, zabawy sportowe, wiele konkursów z nagrodami.

Nasi partnerzy obecni na...

 

Projekt wrocławskiego artysty Andrzeja Dudka-Dürera to performance-instalacja.

Andrzej Dudek-Dürer wierzy w reinkarnację, jest wcieleniem Albrechta Dürera. Od 1969 roku realizuje life performance Sztuka Butów - Sztuka Spodni. Artysta używa tych samych butów i spodni od 46 lat. Poddawane są̨ one regularnej naprawie oraz różnego rodzaju formom dokumentacji -fotografii, grafiki, rysunku i...

Zapraszamy na 4 turnusy fantastycznej zabawy:

27.06 - 1.07 - WARSZTATY TEATRALNE „Zróbmy razem teatr!” z aktorami Wrocławskiego Teatru Młodych

4.07 - 8.07 WARSZTATY TANECZNO - MUZYCZNE z Pawłem „Buli” Kokowskim, instruktorem tańca, uczestnikiem I edycji You Can Dance oraz Lari Lu ( Anna Jóżefina Lubieniecka) - byłą wokalistką Varius Manx, zwyciężczynią 44. konkursu Debiutów KRAJOWEGO...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się w 24 czerwca 2016 roku.

Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości.  Potańcówka startuje o godzinie 19:00!

Wstęp wolny!  

W dniach 20-24 czerwca, Wrocławski Klub Anima gości wspaniałe dzieciaki z festiwalu BRAVE KIDS.

Kilka słów o festiwalu: 220 milionów dzieci na świecie to sieroty (wg oficjalnych danych). To przeraża. To oznacza 220 miliony dorosłych – którzy wyrosną w cierpieniu, niedożywieni, pełni nienawiści i strachu, zagubieni, bez miłości i marzeń. Właśnie te 220 miliony dorosłych ludzi będzie tworzyło...

Wrocławski Klub Anima, to instytucja kulturalna  z wieloletnią tradycją i prestiżem. W jej murach od wielu lat kwitnie kulturalne i artystyczne życie miasta. Zadaniem klubu jest integracja wokół działań artystycznych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i drogami życiowymi.  

Tutaj również odbędą się kolejne już Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla...

 

12 czerwca 2016 roku odbędzie się kolejny przegląd twórczości we Wrocławskim Klubie Anima o godzinie 16:00 przy ulicy Pilczyckiej 47. Po raz kolejny dzieci i młodzież WK Anima zaprezentują swoje  talenty teatralne, muzyczne, plastyczne, ceramiczne oraz taneczne, które rozwijały podczas poszczególnych sekcji na zajęciach ze swoimi opiekunami. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Poniżej prezentujemy laureatów II edycji Festiwalu piosenki dziecięcej ANIMKA. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy już za rok do wzięcia udziału w II edycji Animki. Powodzenia :)

 

Zwycięzcy :

Przedszkolaki 4-6 lat
1.Basia Łuczak
2.Antosia Czechowska
3.Maja Beda
Wyróżnienie: Wiktoria Jóska
Wyróżnienie: Miłosz Pieczątka
Wyróżnienie: Ewa Uzar


Szkoła Podstawowa kl. 0-III
1.Hanna Błachut

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w II edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 4 czerwca 2016 roku.

 

Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci.

 

...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na niezwykły koncert z piosenkami Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, który odbędzie się 4 czerwca o godz. 17.00

ROBI SHOW to jedyny na polskim rynku muzycznym wykonawca, który w nieszablonowy, ciekawy i bardzo widowiskowy sposób wykonuje wraz z zespołem wyłącznie autorskie kompozycje do ponadczasowych wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

 Zabawa...

Wrocławski Klub Anima informuje, iż zajęcia odbywać się będą do 12 czerwca 2016 roku, a opłata czerwcowa za zajęcia  wynosić będzie 50% stałej opłaty.

 

„Lata 90-te od podwórka”, to autorski projekt, który realizowany jest w ramach warsztatów musicalowych  we Wrocławskim Klubie Anima. Uczestnicy zajęć pod czujnym okiem wykwalifikowanych prowadzących: Justyny Różewicz- Suszczyńskiej oraz Pawła Kokowskiego  przez kilka miesięcy pracowali nad realizacją przedsięwzięcia  ukazującego wrocławskie podwórko w latach 90-tych.  Inspiracją do...

Poniżej podajemy listę uczestników, którzy wystąpią na scenie Wrocławskiego Klubu Anima, dnia 4 czerwca 2016 roku.
Wszelakie szczegóły informacyjne dot. całego festiwalu otrzymają Państwo mailowo i telefonicznie dnia dzisiejszego oraz we wtorek. Proszę zatem czujnie sprawdzać skrzynki mailowe i telefony:) Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia w sobotę :)
 
Szkoła...

­­Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VI edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta – Na europejską nutę ” . Celem konkursu jest popularyzacja dorobku muzycznego twórców europejskich ( kompozytorów, autorów tekstu, wykonawców) a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych dzieci i młodzieży.

Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoria wiekowych, a ich...

VI Konkurs Piosenki "Jeszcze wiruje twoja płyta - na europejską nutę" odbędzie się 20 maja o godz. 9.00. Uczestnicy zaprezentują się w trzech kategoriach:
- uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI :rejestracja od godz. 8.00
- uczniowie szkół gimnazjalnych klas I-III : planowane rozpoczęcie godz. 11.00 (prosimy o rejestrację najpóźniej do godz.10.45)
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych klas...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na koncert Natalii Nykiel, który odbędzie się 23 kwietnia o godz. 20.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Natalia Nykiel mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku. 23 września premierę miał jej longplay „Lupus Electro”. Świat „Lupus...

Informujemy, że w dniu 2 maja 2016 roku Wrocławski Klub Anima będzie zamknięty, zatem tego dnia nie będą odbywały się żadne zajęcia.

 Wrocławski Klub Anima zaprasza miłośników jazzu na koncert projektu  „Pilichowski Jazz  Trio” który odbędzie się 17 kwietnia o godz. 18.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Pilichowski Jazz Trio tworzą :

Wojtek Pilichowski basista, kompozytor i producent. Pierwszy solo album nagrał w 1994 roku. Od tego czasu wydał 14 solowych albumów. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt. W Polsce został...

 

Po długich obradach jury wybrało 15 zespołów, które wystąpią na scenie Wrocławskiego Klubu Anima.
Finalistów będzie można zobaczyć 16 kwietnia od godz. 15.00

Lista zakwalifikowanych zespołów :
Blind Cow
BoW
Dance of Glass
Don't You Bear
Folya
Frankenstein Children
Hideaway
Kagyuma
Koszutosty
Nobo
Premiera
Ravel
Smutne Piosenki
SoulMotion
We Are The Light

W dniu dzisiejszym organizator będzie kontaktował się...

UWAGA!!!
W związku z ogromnym zainteresowaniem tegoroczną edycją przeglądu Zespołów Muzycznych, wyniki kwalifikacji zostaną podane 12 kwietnia o godz. 12:00, gdyż jury w dalszym ciągu obraduje. Za zamianę przepraszamy.

Po burzliwych obradach jury XV Konkursu Plastycznego pt.„Namaluj swoją książkę” wyłoniło laureatów:

 

Kategoria : szkoły podstawowe kl. 0-III

Adrianna Balcerzak - Lubin

Anastazja Gromacka - Hajnówka

Nelly Kuczyńska - Wołów

Marta Stegnarska - Wrocław

Julia Szymańska - Lubin

Julia Zielińska

Kategoria : szkoły podstawowe kl. IV-VI

Anna Maria Bogusz - Wrocław

Ewa Jarża - Wrocław

Nina Kundzicz -...

WYNIKI V Konkursu Recytatorskiego z dnia 11.03.2016r.

1. Kategoria : szkoły podstawowe – klasy IV-VI
I miejsce – Natasza Bartłomiejczyk
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – Maja Agaciak
III miejsce – Martyna Tomasiuk

2. Kategoria : gimnazjum
I miejsce – Daria Englot
II miejsce – Magda Kurczewska
III miejsce – Sara Walczak
Wyróżnienie – Kinga Szemiel
Wyróżnienie – Dominika Muszyńska
Wyróżnienie –...

Konkurs rozpocznie się o godz.10.00 a rejestracja od godz.9.00  Kolejność występu uczestników wg kategorii jest następująca.:

- uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

- uczniowie klas I-III szkół gimnazjalnych ( planowane rozpoczęcie około godz.10.20 , prosimy o rejestrację najpóźniej o godz.10.00)

- uczniowie klas I-V szkół ponadgimnazjalnych ( planowane rozpoczęcie około godz. 11.30 ,...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na Dzień Kobiet z Anitą Lipnicką.

Koncert odbędzie się 5 marca 2016 roku we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47 o godz. 19.00

Anita Lipnicka - początkowo związana była z legendarną grupą Varius Manx, z którą nagrała dwie płyty: Emu i Elf. Oba albumy okazały się wielkim sukcesem komercyjnym i na trwałe wpisały się w poczet „klasyków” polskiej...

 

Uprzedzamy Państwa telefony w sprawie dzisiejszych różnych doniesień dotyczących zespołu Anity Lipnickiej informujemy, że dzisiejszy koncert Anity Lipnickiej odbędzie się wg. planu.   Zapraszamy na godz. 19.00.

Do zobaczenia!

 Wrocławski Klub Anima zaprasza do udziału w V edycji Przeglądu Zespołów Muzycznych „Zagrać każdy może”. Przegląd adresowany jest do zespołów w każdym wieku, grających dowolny rodzaj muzyki, na dowolnych instrumentach. Jednym z warunków udziału w przeglądzie jest przysłanie materiałów  audio-video zawierający dwa dowolne utwory. Nagrania powinny być wykonane live bez montażu (na płycie CD lub...

Informujemy , że od marca następują zmiany godzin i dni następujących zajęć:

BALET- odbywać się będzie w poniedziałki o 16.00 grupa młodsza oraz 17.00 grupa starsza.

MIX DANCE - odbywać się będzie w środy o godz. 17.00

HIP HOP - odbywać się będzie w środy o godz. 18.00 grupa młodsza ( 7-10 lat)

 

14 lutego o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima odbędzie się Walentynkowy wieczór ze  spektaklem „Audiencja III czyli Raj Eskimosów”. Spektakl wystawiany przez Fundację Renaty Pałys "WRESZCIE".

 Bilety w cenie 20zł można rezerwować pod nr telefonu: 609 142 048. W dniu spektaklu bilety w cenie 25zł.

 „Audiencja III czyli Raj Eskimosów” ma formę aberracyjną. Zaczyna się od wykładu o...

Informujemy, że  w okresie ferii zimowych, Wrocławski Klub Anima jest nieczynny i nie odbywają się w tym okresie żadne zajęcia.

Istnieje możliwość uzyskania wszelakich informacji telefonicznych od godz. 8.00 do godz. 16.00, a także zakup biletów  na najbliższe wydarzenia odbywające się we Wrocławski Klubie Anima.

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XV edycji konkursu plastycznego pt. ”Namaluj swoją książkę”. Konkurs jest pretekstem do stworzenia nowej, innej, oryginalnej ilustracji do swojej ulubionej książki . Udział w nim mogą wziąć uczniowie Szkół Podstawowych ( kl. 0–VI ), Gimnazjaliści (I-III) oraz uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych (I-IV). Ponadto udział w konkursie...

Zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku na zajęcia z gimnastyki, które odbywają się we Wrocławskim klubie Anima w poniedziałki oraz środy o godz. 19.00

Gimnastyka - zdrowy kręgosłup

Bóle pleców to plaga współczesnych społeczeństw. Dotykają wszystkich bez względu na wiek. Mogą być wynikiem poważnych schorzeń. Tymczasem zachowanie zdrowia i dobrej kondycji naszych pleców nie jest trudne –...

Z przykrością informujemy, iż na zajęcia ceramiczne dla dorosłych nie ma już wolnych miejsc. Przepraszamy i zapraszamy do ponownego zapisywania się we wrześniu.

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich do udziału w konkursie recytatorskim "Dusza mówi, dusza śpiewa ", który odbędzie się 11marca 2016 roku w siedzibie organizatora. Piąta edycja konkursu skierowana jest do Szkół Podstawowych kl. IV – VI,  Gimnazjum kl. I – III oraz Szkół Ponadgimnazjalnych kl. I – IV. Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, a...

Przed Wrocławskim Klubem Anima została znaleziona Wrocławska Karta Miejska URBANCARD na nazwisko Magdalena Małyszewicz.

Karta do odebrania na recepcji WK Anima.

Informujemy, iż przerwa świąteczna we Wrocławskim Klubie Anima  będzie trwać od 24 grudnia 2015 roku do 6 stycznia 2016 roku.  W tym czasie WK Anima będzie nieczynny. Zapraszamy 7 stycznia 2016 roku.

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu. Sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wiele radości oraz aby ten rok uskrzydlił każdego z Was. Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości,wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu.
życzy
dyrektor Wrocławskiego Klubu Anima Ilona Agata Brożek wraz z pracownikami.

„ZRÓBMY RAZEM TEATR!”

 Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat na pięć dni wspaniałej zabawy.

Każdego dnia dzieci będą miały okazję przeżyć niezapomniane przygody pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, aktorów i wokalistów, występujących na scenach całej Polski, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

TURNUSY

1-5 lutego 2016 r.

8-12...

 

13 grudnia 2015 roku odbędzie się kolejny przegląd twórczości we Wrocławskim Klubie Anima o godzinie 16:00 przy ulicy Pilczyckiej 47. Po raz kolejny dzieci i młodzież WK Anima zaprezentują swoje  talenty teatralne, muzyczne, plastyczne, ceramiczne oraz taneczne, które rozwijały podczas poszczególnych sekcji na zajęciach ze swoimi opiekunami. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XIV edycji konkursu plastycznego pt. ”GWIAZDKOWY SEN”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży nt. Świąt Bożego Narodzenia. Udział w nim mogą wziąć uczniowie Szkół Podstawowych ( kl. 0–VI ), Gimnazjaliści (I-III) oraz uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych (I-IV). Ponadto udział w konkursie mogą wziąć...

Dziękujemy wszystkim uczestnikom XIV Konkursu Plastycznego „Gwiazdkowy sen”
za przesłanie prac w tak dużej ilości.
Po burzliwych obradach jury nagrodziło autorów najlepszych prac.
Oto lista laureatów:
Natasza Ast
Sandra Boczoń
Nina Burdzy
Aleksandra Bzdyk
Natalia Dziudzik
Klaudia Gaj
Anna Hanysz
Aleksandra Jurczak
Anna Kuras
Maja Laska
Julia Lech
Karolina Lokś
Barbara Nohr
Olga Ostowicz
Magda Sieradzka

Wrocławski Klub Anima zaprasza na akustyczne mikołajki z zespołem LIPALI.

Koncert odbędzie się 6 grudnia we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47 o godz. 19.00

 

Lipali – polski zespół rockowy założony przez Tomasza Lipnickiego w 2000 roku. Początkowo Lipali była solowym projektem. W 2003 roku na zaproszenie Lipnickiego do grupy dołączyli perkusista Łukasz Jeleniewski i basista...

 

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta lata 50-60” . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek z lat 50-tych i 60-tych, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych talentów.
Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoriach wiekowych. Ich zmagania będzie...

 

Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia do V Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta – lata 50-te i 60-te”. Poniżej lista osób zakwalifikowanych. Informujemy, że ze względu na szczegóły  organizacyjne konkurs rozpocznie się o godz. 9.00 a nie o godz. 10.00 jak przewidywał wcześniejszy regulamin. Rejestracja będę możliwa od godziny 8.00.
W dniu dzisiejszym organizator skontaktuje się z...

Cztery dni wśród dobrych książek!

Czterodniowe święto wrocławskich moli książkowych zbliża się wielkimi krokami. Już 3 grudnia ruszą 24. Wrocławskie Targi Dobrych Książek, które w tym roku zagoszczą w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. W ubiegłym roku w tym niezwykłym święcie literatury wzięło udział ponad trzydzieści pięć tysięcy osób.

Targi Dobrych Książek tradycyjnie potrwają od...

 

Wszystkich chętnych zapraszamy na zabawę taneczną do Wrocławskiego Klubu Anima, 27 listopada o godz. 19.00. Na scenie zagra i zaśpiewa zespół Dolna Ługowina Band.

Wstęp 10zł.

Bilety do kupienia we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej

 

LISTA  DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU „MUZYCZNA FABRYKA”:


ŚNIEŻAWSKA ZUZANNA
LIPIŃSKA KINGA
MUCHA ZOFIA
HERBINGER DOMINIKA
DOBRY TYMOTEUSZ
ENGLOT DARIA
RUTKOWSKA MARTYNA
LEWKOWSKA ZUZANNA
ŁĄCZYŃSKA NATALIA
STEFANOWSKI WOJCIECH
PAWŁOWSKA NATALIA
ŻEGOTA PAULINA


Informujemy, że w dniu 17 listopada o godz. 16.00 odbędzie się zebranie organizacyjne w celu omówienia planu zajęć musicalowych.

 

16 listopada o godz. 19.00 we Wrocławskim Klubie Anima odbędzie się premiera spektaklu „Audiencja III czyli Raj Eskimosów”. Spektakl wystawiany przez Fundację Renaty Pałys "WRESZCIE".

 

„Audiencja III czyli Raj Eskimosów” ma formę aberracyjną. Zaczyna się od wykładu o muzyce, ale wykładowca jest tylko człowiekiem, ma swoje problemy, pasje, kompleksy, zamiłowania i ulubione tematy. Jego...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza na podwójny koncert z cyklu "Blues & Jazz" podczas którego wystąpią "Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa" oraz "Dominika Muzykant Projekt".  Koncerty obu zespołów odbędą się 14 listopada o godz. 19.00.

Nocna Zmiana Bluesa to już klasyka! Dwadzieścia wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red,...

 

Społeczność Gimnazjum nr 7  im. Tradycji Herbu Wrocławia zaprasza na KONCERT CHARYTATYWNY „Gest życzliwości” przygotowany przez uczniów i absolwentów Gimnazjum nr 7, który odbędzie się  13 listopada 2015 godz. 19.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

W programie:
1. „Trudne pytania”: montaż poetycko - muzyczny przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 7
2.”Wyśpiewać życzliwość” - występ solistów
3....

 

Wrocławki Klub Anima zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat do udziału w Castingu do Musicalu „Muzyczna Fabryka”.  Casting przeprowadzony zostanie w dniu 8 listopada we Wrocławskim Klubie Anima przy ul. Pilczyckiej 47.  Prowadzący powstałą grupę  Paweł Kokowski wraz z Justyną Różewicz - Suszczyńska wybiorą wg własnego uznania dzieci, które wg nich najwięcej wniosą do "Muzycznej Fabryki"....

Wrocławski  Klub Anima zaprasza na  spektakl pt. „Zmiana światła” , który odbędzie się  7 listopada o godz. 19:00

 Zmiana światła to przeciętna historia o przeciętnej egzystencji i nieprzeciętnej potrzebie głębokiego doznania.

 "Wypowiadany tekst nie ma dla nikogo znaczenia, jest ważny tylko dla mnie. Jest demonstracją. Jest moim demo. Znam jego kontent i kontekst. Materialnie, namacalnie...

 

Mamy zaszczyt gościć u nas dyplomowanego terapeutę motywacyjnego ZBIGNIEWA MARCA, który przyjechał do nas ze Stanów Zjednoczonych.  Jest on autorem książki „Świat myśli pozytywnych. Recepta na sukces”. Materiał zawarty w tej książce jest wynikiem wielu lat pracy i poszukiwań naukowych, w oparciu o najnowsze metody motywacji znanych osobistości ze świata nauki i biznesu w USA.

Tylko u nas...

 

Informujemy, że zajęcia z baletu od listopada odbywać się będą w środy, a nie we wtorki jak dotychczas.

Godziny pozostają bez zmian.

Za zamiany serdecznie przepraszamy!

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na koncert charyzmatycznej wokalistki Anny Józefiny Lubienieckiej, która komponuje od 2014 roku pod pseudonimem LARI LU.

LARI LU, to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx oraz solistka w zespole Piotra Rubika. Finalistka programu "Szansa na sukces" z zespołem WILKI, która piosenką  "Eli lama Sabachtani" wygrała...

 

Z przykrością informujemy, że listopadowe kwalifikacje w V Mistrzostwach Wrocławia w Tenisie stołowym dla Amatorów nie odbędą się!  Kwalifikacje zostają przeniesione na  jeden z początkowych miesiąców roku 2016 o czym poinformujemy. Reszta kwalifikacji pozostaje bez zmian.

 

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VI edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym...

Zespoły, które zakwalifikowały się do finału VI Przeglądu muzyki filmowej i musicalowej, to:

1.zespół KAGYUMA
2.zespół MAJULE
3.duet Karoliny i Pauliny z zespołu Zgraja
4.Duet One Window
5.zespół Septyma
6.zespół VIVO
7.duet Karolina Ciach i Bartosz Deryło
Kategoria solistów ze względu na rozpiętość wiekową została podzielona dodatkowo na 2 kategorie 13-17 lat oraz 18-26 lat.

Soliści kat. 13-17 lat...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XIII edycji konkursu plastycznego pt. ”AUTOPORTRET”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży do stworzenia autoportretu, co nie jest łatwym zadaniem . Udział w nim mogą wziąć uczniowie Szkół Podstawowych ( kl. 0–VI ), Gimnazjaliści (I-III) oraz uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych (I-IV). Ponadto udział w...

 

Czego potrzebujesz w swoim otoczeniu? Gdzie chciałbyś spędzać wolny czas po pracy? Może w Twojej okolicy brakuje parku, placu zabaw albo parkingu? Nie czekaj – przyjdź i złóż wniosek w osiedlowym punkcie konsultacyjnym. Właśnie trwają prace nad nowym Studium – planem Wrocławia i Strategią Wrocław 2030. Oba dokumenty wyznaczą kierunek rozwoju miasta na najbliższe lata, a Ty możesz mieć na to...

 

Po burzliwych obradach nasz Jury wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach.
Na uroczysty wernisaż i wręczenie nagród zapraszamy do Wrocławskiego Klubu Anima, 17 października na godzinę 15.00.
LAUREACI:
Kategoria : szkoły podstawowe klasy 0-III
Zuzanna Gaborska
Karolina Klimczewska
Igor Lange
Alicja Postrożny
Igor Sarnecki
Mikołaj Steczek

Kategoria : szkoły podstawowe klasy IV-VI
Piotr Banasiak

Wrocławski Klub Anima zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „SWAP wymiana ubrań”.
Odbędzie się on 11 października 2015 o godz. 12.00  we Wrocławiu przy ul. Pilczyckiej 47.

Zasady obowiązujące podczas projektu SWAP:
1. Przynosimy rzeczy, które:
- znudziły się nam lub przestały podobać,
-  są na nas za duże lub za małe, za krótkie lub za długie,
-  kupiliśmy w wyprzedażowym amoku, a wcale nam się...

WYNIKI!

Laureatki konkursu na najlepszą stylizację :
I miejsce – Angelika Czekan
Wyróżnienia: Magda Frońska , Magda Kubiak , Agata Bożek.
Nagrody to bony podarunkowe  do wykorzystania w sklepie z damską odzieżą.
Gratulujemy!

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą stylizację w ramach projektu „SWAP wymiana ubrań”.

Udział w nim może wziąć każda osoba powyżej 16 roku życia interesująca się modą, chcąca pokazać swoją kreatywność oraz osobowość.

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy stworzyć stylizację, wykonać zdjęcie i przesłać je wraz z kartą zgłoszenia na naszego e-maila: Ten...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na Festyn organizowany 6 września od godz.14:00 na placu Zabaw przy WK ANIMA. Na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i upominków, dmuchane zamki, zajęcia plastyczne oraz taneczne, kącik dla maluchów , gry i zabawy itp.

Zapraszamy również rodziców w celu zapoznania się z naszymi zajęciami pozalekcyjnymi dla swoich pociech, a także dla siebie,...

 

5 września 2015 roku o godz. 19:00 we Wrocławskim Klubie Anima odbędzie się prapremiera jubileuszu 15-lecia Kabaretu Neo-Nówka.

Neo-Nówka- znany wszystkim, jeden z najlepszych polskich kabaretów, założony w 2000 roku. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród na festiwalach kabaretowych i nie tylko. Na swoim koncie mają kilkanaście programów scenicznych,telewizyjnych oraz DVD.

 

Impreza...

Szkoła Języka Angielskiego dla Dzieci Early Stage zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat na zajęcia językowe. Zajęcia odbywają się w grupie 8-10 osobowej w poniedziałki i środy, godz. 16.00 - 17.00.


Zapewniamy poważną naukę i bardzo niepoważne zabawy!
Bliższe informacje pod nr tel. 607 085 259 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie...

 

4 sierpnia 2015 roku, o godz. 19:00  we Wrocławskim klubie ANIMA odbędzie się premiera spektaklu "Unijna mądrość" w reżyserii Stanisława Melskiego, znanego aktora Teatru Polskiego we Wrocławiu, z którym współpracuje od 1981 roku.

IMPREZA ZAMKNIĘTA! Wstęp tylko i wyłącznie na specjalne zaproszenia.

 

 

Wrocławski Klub Anima  w okresie wakacyjnym będzie nieczynny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zajęciami we wrześniu,  już w sierpniu podamy harmonogram nowych zajęć. Zapraszamy!

 

Mamy zaszczyt gościć u nas dyplomowanego terapeutę motywacyjnego ZBIGNIEWA MARZEC, który przyjechał do nas ze Stanów Zjednoczonych.  Jest on autorem książki „Świat myśli pozytywnych. Recepta na sukces”. Materiał zawarty w tej książce jest wynikiem wielu lat pracy i poszukiwań naukowych, w oparciu o najnowsze metody motywacji znanych osobistości ze świata nauki i biznesu w USA.

Tylko u nas...

Nowe – atrakcyjne oferty na wyciągnięcie ręki!
Jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi poszukują pracy weź udział w giełdzie
pracy.
Miejsce spotkania: Wrocławski Klub ANIMA, ul.Pilczycka 47
Data: 17.06.2015 godz.10:00 - 13:00
Zapraszamy
Randstad Polska Sp. z o.o. (nr licencji 47)

 

14 czerwca 2015 roku odbędzie się kolejny Przegląd Twórczości we Wrocławskim Klubie Anima o godzinie 16:00 przy ulicy Pilczyckiej 47. Po raz kolejny dzieci i młodzież WK Anima zaprezentują swoje  talenty teatralne, muzyczne, plastyczne, ceramiczne oraz taneczne, które rozwijały podczas poszczególnych sekcji na zajęciach ze swoimi opiekunami w ciągu ostatnich kilku miesięcy.  To także...

 

Czas wolny to moment podczas którego można poznać wielu ludzi i przeżyć mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przygód. Taką właśnie interesującą przygodę można przeżyć u nas.  Zapraszamy dzieci i młodzież spędzające wakacje w mieście na zajęcia prowadzone przez dobrze przygotowanych pedagogiczne opiekunów. W programie znajdą się m.in. warsztaty plastyczne, ceramiczne, wokalne, a także zajęcia...

 Za nami I edycja Festiwalu Piosenki dziecięcej! Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalno - sceniczne, a jury wybrało laureatów.

 Kategoria: Przedszkolaki 4- 6 lat

I miejsce : Oliwia Guder

II miejsce:  Miłosz Głogowski

III miejsce Agata Izdebska

Wyróżnienie: Patrycja Aleksak, Karolina Zielińska, Kacper Bubel

 

Kategoria : Szkoła Podstawowa kl. 0- III

I miejsce: Julia Andrzejewska

II...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na spektakl "Baśń o niesfornej Marcie", który odbędzie się 30 maja 2015, o godz. 15:00, tuż po Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Wstęp na przedstawienie dla wszystkich dzieci jest darmowy!
Zapraszamy!


Kilka słów o spektaklu:

"Powszechnie wiadomo, ile trzeba się natrudzić, by zobligować dzieci do sprzątania po sobie. Mimo to od najmłodszych lat wpajamy...

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w I Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”.

 Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci.

 

Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg...

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia z j.angielskiego z naszym nowym prowadzący. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co sprzyja przyswajaniu języka. Zapraszamy zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z tym językiem, jak i te, które przygodę zaczęły już jakiś czas temu.

Cena : 30zł/h

Prowadzący: Zbigniew Kris Marzec

Istnieje możliwość lekcji indywidualnych.

 

Termin zgłoszeń do I edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej ANIMKA" dobiegł końca.
Poniżej podajemy listę uczestników, których zapraszamy w najbliższą sobotę , 30 maja 2015 roku do Wrocławskiego Klubu Anima na godz. 10:00. Szczegółowe informacje zostały wysłane drogą mailową do opiekunów uczestników.
Życzymy powodzenia!

UCZESTNICY:
Szkoła Podstawowa kl. 0- III
1. DARIA SKOWROŃSKA
2. WIKTORIA...

Szanowni Państwo, redakcja "Ludzkiej Sprawy" i Wrocławski Klub Anima wydłużają termin 4. edycji konkursu "POWRÓT Z CIEMNEJ STRONY MOCY". Prace na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyjmowane będą do dnia 15 maja. Wyniki konkursu ogłoszone będą w...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w I edycji dolnośląskiego konkursu dla młodych projektantów „Wiosna na Wybiegu”.   Udział w nim mogą wziąć  osoby w wieku od 16 do 26 lat, których pasją jest projektowanie i własna wizja artystyczna. Celem konkursu jest  umożliwienie młodym artystom zaprezentowania swoich projektów szerszej publiczności jak również  rozwijanie kreatywności  i...

 

W najbliższą sobotę, 9 maja zapraszamy wszystkie Panie na darmowe warsztaty w zakresie stylizacji, wizażu i wielu innych ciekawych porad z zakresu urody. Oprócz porad, nasi specjaliści będą wykonywać darmowe metamorfozy Paniom (make -up, fryzury). A wszystko to nieodpłatnie! Zapraszamy od 11:30.

 

Plan dnia:

WYKŁADY TEORETYCZNE:Godz. 11:30-12:00  wykład " stylizacja i pielęgnacja włosów"
...

 

Laureaci I edycji konkursu dla młodych projektantów "Wiosna na wybiegu"

 

Kamila Antes

Katarzyna Oleksa

Angelika Czworowska

Weronika Myszkowska

Urszula Kunysz

Angelika Czekan

Duet Mirror: Anna Jędrzejczyk i Sybilla Knop – Dąbrowa

Anna Śliwa

 

Gratulujemy i zapraszamy 9 maja do Wrocławskiego Klubu ANIMA!

XII Konkurs Plastyczny

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w XII edycji konkursu plastycznego pt.”Narysuj Komiks”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży do stworzenia komiksu na dowolny temat . Udział w nim mogą wziąć uczniowie Szkół Podstawowych (kl. 0-VI), Gimnazjaliści (I-III) oraz uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych (I-IV). Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji...18 kwietnia we Wrocławskim klubie Anima wystąpi Katarzyna Groniec. Koncert odbędzie się o godz. 19:00 przy ul. Pilczyckiej 47. Bilety w cenie 50/60 zł.

„ZOO” to tytuł koncertu. Z muzycznego spotkania z wyjątkowymi  utworami Agnieszki
Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną, będą
to m.in. "Wielka woda", "Kokaina", "Dzikuska", "ZOO", "Piosenka o życiu...

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich do udziału w konkursie recytatorskim "Dusza mówi, dusza śpiewa ", który odbędzie się 17  kwietnia 2015 roku w siedzibie organizatora. Czwarta edycja konkursu skierowana jest do szkół Podstawowych kl. IV – VI,  Gimnazjum kl. I – III oraz Szkół Ponadgimnazjalnych kl. I – IV. Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i...

Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy 25 kwietnia na godz. 16:00 do Wrocławskiego Klubu ANIMA na uroczysty wernisaż nagrodzonych prac, a także na wręczenie nagród przez Jury.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

 

Amelia Oszajca – Biłgoraj

Daniel Gerula – Niemodlin

Natalia Metner – Biłgoraj

Julia Brynda – Bystrzyca Kłodzka

Marta Pacholec – Łódź

Maja Zakrzewska – Łódź

Amelia Mielczarek –...

IV Konkurs Recytatorski rozpocznie się o godz. 9:00. Od godz.8:00 rozpocznie się rejestracja uczestników we wszystkich kategoriach wiekowych
Prosimy o punktualne przybycie na konkurs.

Lista uczestników:
Szkoła Podstawowa :
Liwia Żak
Sandra Matyszczyk
Hanna Syrek
Anna Staranowicz
Daria Englot
Wiktor Antkowiak
Paulina Awiżeń
Dorota Pogoda
Aleksandra Konieczna
Hanna Zdanowicz
Natasza Bartłomiejczyk

Szymon...

Miło nam poinformować o wynikach konkursu "Debiut na wagę"

Kategoria : szkoły ponadgimnazjalne
- Marta Pastwa
- Paulina Mykietyszyn
- Oskar Śmich
- Monika Prokulewicz
- Hanna Maczyńska

kategoria : studenci i osoby do 26 roku życia
- Radosław Łucek
- Lidia Karbowska
- Paweł Bień

Gratulujemy laureatom!

Aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzmocnienia
dającego radość,  pokój i nadzieję. Wszelkiej pomyślności z serca
życzy:
dyrektor Wrocławskiego Klubu Anima Ilona Agata Brożek  wraz
z pracownikami

Za nami  IV edycja Przeglądu zespołów muzycznych. Zakwalifikowani uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w sobotę 28 marca przed profesjonalnym jury w skład którego wchodzili: Wojtek Cugowski, Piotr Cugowski oraz Maciej Durczak. Po burzliwych obradach jury wybrało zwycięzcę, którym był zespół Omni mOdO. Ale to nie koniec, gdyż jury wyróżniło dodatkowo:
- Polę Chobot & Adama Barana
- Iwonę...

 

Duet akustyczny Piotr i Wojtek Cugowscy

 

Wrocławski klub Anima zaprasza 29 marca o godz. 18:00 na akustyczny koncert braci Cugowskich, którzy na co dzień tworzą zespół BRACIA.  Tym razem wystąpią na scenie WK Anima w innej odsłonie. Koncert zostanie poprzedzony IV  Przeglądem Zespołów Muzycznych w jury którego zasiądą bracia Cugowscy wraz z Maciejem Durczakiem.

 

Piotr i Wojtek Cugowscy...

Wrocławski Klub Anima zaprasza do udziału w IV odsłonie  Przeglądu Zespołów Muzycznych. Przegląd adresowany jest do zespołów w każdym wieku, grających dowolny rodzaj muzyki, na dowolnych instrumentach. Jednym z warunków udziału w przeglądzie jest przysłanie materiałów  audio-video zawierający dwa dowolne utwory. Nagrania powinny być wykonane live bez montażu (na płycie CD lub DVD lub w pliku...

Wrocławski klub Anima, informuje, iż bilety na akustyczny koncerty braci Cugowskich 29 marca 2015 roku zostały wyprzedane! W dniu koncertu nie będzie możliwości zakupu biletów w siedzibie organizatora.

Znamy już finalistów IV Przeglądu zespołów muzycznych, który już w najbliższą sobotę :) Zapraszamy następujące zespoły i życzymy powodzenia :)

Dyabeu
Eklektik
Native
Fortunes
Johnny Trzy Palce
Le FleuR
Solaris Road
Drop
The Exile
Dust
Pola Chobot & Adam Baran
Omni mOdO
Sheep
Blant
Lay D Funk

69

Już 15 marca Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na koncert  L.U.C oraz Buki, który jest poprzedzony I Przeglądem „RYMwRYM”, który odbędzie się 14 marca w siedzibie organizatora.

Łukasz L.U.C Rostkowski – polski raper, beatbokser  oraz producent muzyczny. Mimo, że chciał zostać prawnikiem,  oddał się całkowicie swojej pasji, którą jest sztuka.  Wielokrotny zdobywca...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I przeglądzie „RymwRym”, który skierowany jest do wszystkich zainteresowanych, począwszy od młodzieży gimnazjalnej wzwyż. Jednym z warunków udziału w przeglądzie jest przysłanie materiałów  audio-video zawierających utwór słowno-rymowany acapella lub z podkładem (czas : od 30 sek. do 1 min). Materiał może być interpretacją...

Wyniki kwalifikacji I Przeglądu "RYMwRYM". Poniżej lista zakwalifikowanych osób,które zapraszamy w sobotę do Wrocławskiego klubu ANIMA:
Wieliczko Damian
Franczak Dawid
Chrusciel  Filip
Stolarczuk  Katarzyna
Khamidov Komil
Walewskii Maciej
Siemieniec Michał
Pańkow Paweł
Skupień Paweł
Brzósko Piotr
Hetnar Piotr
Pich Wojciech
Jerys - Zbigniew
Wisła Tomasz
Malik Marcin

Gratulujemy i życzymy powodzenia w sobotę!

Wrocławski klub Anima, informuje, iż bilety na koncerty Ani Wyszkoni 8 marca 2015 roku zostały wyprzedane! W dniu koncertu nie będzie możliwości zakupu biletów w siedzibie organizatora.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Wrocławski klub ANIMA zaprasza na dwa koncerty niesamowitej i niepowtarzalnej wokalistki – Anny Wyszkoni, które odbędą się 8 marca 2015 roku, o godzinie 15:00 oraz 19:00 przy ulicy Pilczyckiej 47.

Anna Wyszkoni  na swoim koncie ma ponad 10 wydanych płyt z których cztery pokryły się platyną, a trzy złotem. Kompozytorka i autorka tekstów, laureatka wielu...

Z przyjemnością informujemy o zakwalifikowaniu się do „I Przeglądu Twórczości Marka Jackowskiego"”

Uczestnicy powinni pojawić się u nas w dniu konkursu na godzinę 14:00  w celu podpisania:
- zgody na wykorzystanie wizerunku
- akceptacji regulaminu
- akceptacji karty zgłoszenia,
- pobranie numeru konkursowego.

Osoby zakwalifikowane:

Soliści :
1. Dominika Kołodziejczyk
2. Oliwia Łuszczyńska
3....

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w I Przeglądzie Twórczości Marka Jackowskiego „Oprócz Błękitnego Nieba”. Przegląd skierowany jest do wszystkich osób, które ukończyły 15 lat i mają w swoim dorobku nie więcej niż jedną wydaną płytę. Jednym z warunków udziału w przeglądzie jest przysłanie materiałów  audio-video zawierający dwa utwory autorstwa Marka Jackowskiego. Nagrania powinny być...

Wrocławski Klub Anima informuje, że z dniem 1 marca 2015 roku, zajęcia z tańca towarzyskiego z Arkadiuszem Zauchą zostają zawieszone do odwołania. Wszystkich uczestników tańca towarzyskiego zapraszamy na inne zajęcia odbywające się w WK ANIMA.

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl pt.„Karin Stanek”, który odbędzie się 21 lutego 2015 roku o godz.18:00. Monodramat w reżyserii Aliny Moś – Kerger cieszy się ogromną popularnością, w którym w główną rolę wciela się Agnieszka Wajs.  I to właśnie ona wskrzesza na scenie postać Karin Stanek , nie tylko w muzycznej odsłonie. Pokazuje nam nie tylko świetną wokalistkę w świetle jupiterów,...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich do udziału w konkursie na najlepszy dramat lub jednoaktówkę. Druga edycja konkursu skierowana jest do szkół ponadgimnazjalnych oraz osób, które nie ukończyły 26–go roku życia. Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej wśród miłośników teatru, a także popularyzacja sztuki dramatopisarstwa wśród młodych ludzi, którzy będą...

 

"Pomysły dla Wisły" Zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi ze szczególnym uwzględnieniem rzeki Wisły.


Wrocławski Klub Anima zaprasza na darmowe szkolenie w którym może wziąć udział 25 osób. Każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie 140 stronicową "broszurę" oraz płytę
CD.Materiały te zawierają wszystkie potrzebne informacje do dalszej pracy pedagogiczne.

Celem szkolenia jest zapoznanie z...

13-go,14-goi15-go  lutego zapraszamy  na spektakl pt. "4:50 ze Świebodzkiego"  W spektaklu występują aktorzy znani  z serialu „Pierwsza miłość” oraz „Galeria”. Akcja spektaklu rozgrywa się na dworcu kolejowym na którym utknęli pasażerowie (oczekujący na pociąg do Przemyśla) z powodu zwłok leżących na torach.  W poczekalni grupa osób sama zaczyna prowadzić własne śledztwo, które doprowadza ich...

Warsztaty ze sztuką w okresie ferii zimowych!

Czas wolny to moment podczas którego można poznać wielu ludzi i przeżyć mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przygód. Taką właśnie interesującą przygodę można przeżyć u nas.  Zapraszamy dzieci i młodzież spędzające ferie w mieście na zajęcia prowadzone przez dobrze przygotowanych pedagogiczne opiekunów. W programie znajdą się m.in. warsztaty...

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu. Sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wiele radości oraz aby ten rok uskrzydlił każdego z Was. Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzy dyrektor Wrocławskiego Klubu Anima Ilona Agata Brożek wraz z pracownikami.

Informujemy, iż przerwa świąteczna we Wrocławskim Klubie Anima  będzie trwać od 22 grudnia 2014 roku do 6 stycznia 2015 roku.  W tym czasie WK Anima będzie zamknięty i nie będą się odbywać w tym czasie zajęcia.

 

 

Wrocławski Klub Anima, to instytucja kulturalna  z wieloletnią tradycją i prestiżem. W jej murach od wielu lat kwitnie kulturalne i artystyczne życie miasta. Zadaniem klubu jest integracja wokół działań artystycznych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i drogami życiowymi.  

Tutaj również odbędą się kolejne już Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla...

Niedawno zaprzyjaźnione z Wrocławskim Klubem Anima, Gimnazjum nr 22 ogłosiło konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. My już znamy wyniki i z przyjemnością ogłosimy Je wszystkim 7 grudnia o godzinie 16:00 podczas naszego Grudniowego Przeglądu Twórczości. Zatem zapraszamy wszystkich na pokazy naszych sekcji, a także na wystawę prac laureatów konkursu Bożonarodzeniowego, połączonej z...

 7 grudnia 2014 roku odbędzie się kolejny przegląd twórczości we Wrocławskim Klubie Anima o godzinie 16:00 przy ulicy Pilczyckiej 47. Po raz kolejny dzieci i młodzież WK Anima zaprezentują swoje  talenty teatralne, muzyczne, plastyczne, ceramiczne oraz taneczne, które rozwijały podczas poszczególnych sekcji na zajęciach ze swoimi opiekunami. 

Serdecznie zapraszamy!

„TOMEK WACHNOWSKI  z gościnnym udziałem ELŻBIETY  ADAMIAK”

 

Tomek Wachnowski  - autor, kompozytor, gitarzysta, piosenkarz. Twórca  „słynnych” „Śniegowic” i piosenki do Asterixa – „Ona nie widzi mnie”…

 

Występował i współpracował z zespołami Mr. Bober’s Friends, TBand, MrZoob, Krzysztofem Ścierańskim, Ryszardem Styłą, Marcinem Dańcem, Tadeuszem Woźniakiem, Zbigniewem Łapińskim, Elżbietą...

Już 29 listopada zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na taneczny wieczór Andrzejkowy "Autostopem  z Marylką".

Zabawę rozpoczynamy o godzinie 18:00, a  bawić się będziemy przy muzyce jednej z najwspanialszych wokalistek w Polsce, czyli przy piosenkach Maryli Rodowicz, której covery zagra dla Państwa nasz zespół.

Wstęp:10 zł.

Serdecznie zapraszamy! 

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza na wystawę prac obrazów malowanych mistycyzmem, które stworzył Pan Zbigniew K.Marzec, który dzieli się z nami swoimi doznaniami medytacji duchowych i kontemplacji, które przeżył przebywają 30 lat w Stanach Zjednoczonych.

Sam autor o wystawie mówi „Według mnie życie jest chwilą tak bardzo ulotną a za moment już zapomnianą. Świat Ducha, Miłości i Boga...

 Gimnazjum nr 7 im. Tradycji Herbu Wrocławia

Zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli 21 listopada do Wrocławskiego Klubu Anima na
Koncert Charytatywny
„Gest Życzliwości”
Przygotowany
Przez
Uczniów i absolwentów
Gimnazjum nr 7

MIEJSCE: Klub ANIMA , ul. Pilczycka 47
TERMIN: 21 listopada 2014 roku o godz. 18:00

Wejście bezpłatne

 W programie :

1. „Tryptyk Rzymski” – montaż poetycko – muzyczny...

 

Znamy już zwycięzców V edycji przeglądu piosenki filmowej i musicalowej. 

A oto one:

Kategoria: soliści 18- 26 lat 
I miejsce: Sławomir Wyłup 
II miejsce : Karolina Klusko
III miejsce : Adam Jęczmyk 
Wyróżnienie : Marta Mackiewicz Kategoria: soliści 13- 18 lat
I miejsce: Agnieszka Siemion 
II miejsce : Stanisław Linowski 
III miejsce : Natalia Banaś 
Wyróżnienie : Ada Szczepaniak
Wyróżnienie : Julia...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w V edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym...

Z przyjemnością informujemy o zakwalifikowaniu się do „V edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej”

 Uczestnicy powinni pojawić się  u nas w dniu konkursu w poszczególnych godzinach w celu podpisania: 

- zgody na wykorzystanie wizerunku
- akceptacji regulaminu
- akceptacji karty zgłoszenia,

-pobranie numeru konkursowego.

 

09:00 – 09:45

Paulina I Zuzanna Faliszewskie

Majule 

Paka...

 

Narodowe Święto Niepodległości

Polskie święto państwowe, obchodzone 11listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918r.

W związku ze świętem, Wrocławski Klub Anima będzie nieczynny 11 listopada.

Już 26 października do Wrocławskiego klubu Anima zawita ze swoim koncertem Piotr Salata, znany z  programu  „The Voice of Poland”. Jak mówi sam o sobie:

„Komponuję i śpiewam – w kraju i poza granicami, przede wszystkim  dla słuchaczy, , którzy oczekują dobrej muzyki. Jedni mówią, że tworzę „ old scholl pop”, inni nazywają to eleganckim retro, jeszcze inni – ponadczasowym rozkołysaniem.”

 W...

II Przegląd Wykonawców i Zespołów Jazzowych, który adresowany jest do wszystkich osób, które reprezentują  standardy jazzowe rozpocznie się już w październiku.

Warunkiem  udziału w II edycji przeglądu jest przesłanie materiału DEMO na adres organizatora, którym jest Wrocławski Klub Anima. Z nadesłanych materiałów jury w składzie: Piotr Salata, Marcin Lutrosiński  oraz Maciej Mazurek wyłoni...

Czwartkowe zajęcia ( 23.X.2014 r ) z tańca nowoczesnego zostają odwołane za co przepraszamy. Wszystkich uczestników warsztatów poinformujemy o dacie odrobienie tych zajęć.

 

Znamy już listę zakwalifikowanych uczestników II Przeglądu Wykonawców i Zespołów Jazzowych . Zapraszamy już w sobotę 25.10 o godz. 15, będziecie mogli usłyszeć ich na żywo !

A oto oni wg przypadkowej kolejności  :

1.Paulski/Poncyljusz duo,
2.Nu Clepage ,
3.Piotr Bargieła Quartet,
4.Patrycja Kamola Project,
5.Tomasz Jędrzejewski Quartet,
6.G vs. GES ,
7.Taras Bakovskyi Sextet,
8.No Strings Attached,

19 października  2014 roku o godzinie 17:00 Wrocławski Klub Anima, zaprasza wszystkich miłośników literackich  na autorskie spotkanie z Małgorzatą Cimek – Gutowską, znaną przede wszystkim z utworów dla dzieci tj. „Księżycowe ludki”, „Wyprawa do Brambadii”, „Na wyspie Ani Mru Mru”, „O nowych podróżach Kota”, ale także z debiutanckiego tomiku poetyckiego „Skamieniała cisza”. Autorka wydała...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w XI edycji konkursu plastycznego pt.”STWORY, POTWORY”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży nt. stworów i potworów . Udział w nim mogą wziąć uczniowie Szkół Podstawowych (kl. I-VI), Gimnazjów a także uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych. Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych, działających przy...

Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy 18 października na godz. 16:00 do Wrocławskiego Klubu ANIMA na uroczysty wernisaż nagrodzonych prac, a także na wręczenie nagród przez Jury.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Marceli Pagacz
Szymon Kubik
Anna Hawrylczak
Kajetan Grzybowski
Dominik Rutkowski
Bartłomiej Kwapisz
Konrad Grzyb
Julia Prochowska
Anna Cichowska
Martyna Wawrzynów
Kacper Rugała
...

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia z tańca nowoczesnego, prowadzonego przez Street Dance Academy. 

Zajęcia ruszają 9 października i będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych:

4-6 lat

10-14 lat

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania miejsc, telefonicznie bądź w siedzibie naszego klubu.

Teatr Korba zaprasza 4 października do Wrocławskiego Klubu Anima na przedstawienie Pan P. na podstawie "Pana Poduszki" Martina McDonagh.

Dawno, dawno temu, daleko, daleko stąd był sobie pisarz i jego brat.
Podobno były też makabryczne opowiadania i brutalne przesłuchanie
prowadzone przez dwie policjantki - dobrą i złą.
Ale lepiej nie wierz we wszystko, co czytasz w gazetach.

Mroczna i groteskowa...

Już jutro (27 września) zapraszamy do oglądania premierowego, finałowego odcinka programu JA TO WIEM!

Wszystkich sympatyków  odsyłamy na nasz kanał Youtube jutro o 19:00.

Link do odcinka pojawi się jutro (27 września) na naszym facebook'u.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkich chętnych, chcących dołączyć do pierwszego we Wrocławiu "Studia Operowego", które będzie prowadzić zajęcia śpiewu klasycznego w WK Anima, zapraszamy 26 września o godz. 19:00 na wstępny casting.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

Uprzejmie informujemy, że zajęcia z Zumby w dniu 24.09.2014 r nie odbędą się. Zapraszamy już 1 października na kolejne.

Za niegodności serdecznie przepraszamy.

 

Już 13 września o godz.18:00  we Wrocławskim klubie Anima, odbędzie się wernisaż prac z obrazami symbolicznego koloryzmu Anny Marii Fusaro na którym pojawi się we własnej osobie autorka prac.

          Artystka od najmłodszych lat fascynowała się filozofią, która stanowi integralną część symbolicznego koloryzmu, stylu Anny Marii Fusaro. Jej obrazy opowiadają pełną paletą barw historię...

JA TO WIEM!

Relacja na żywo już 06.09.2014!

Zapraszamy pod adres:  https://www.youtube.com/watch?v=pxafKdyRRcU

UWAGA ! Relacja na żywo działa po odświeżeniu strony .

 

Wrocławski klub ANIMA jako instytucja kulturalna w której ogniskują się pomysły, dążenia, pasje postanowiła wesprzeć inicjatywę młodych ludzi z wrocławskiego ogólniaka. Zapraszamy do obejrzenia już  06 września 2014  o godz. 19:00  na kanale YOU TUBE  niezwykłego pierwszego tego typu konkursu z wiedzy JA TO WIEM! 

Pierwszy w Polsce tego typu teleturniej dla uczniów szkół gimnazjalnych i...


Wszystkich rodziców zainteresowanych zajęciami z języka angielskiego dla dzieci, które prowadzone są przez szkołę EARLY STAGE, serdecznie zapraszamy w  dniach od 11.09 do 12.09. 2014 roku w godzinach od 16:00 do 18:00 na dyżur z Panią Anną Symonolewicz -  Dyrektor i Metodyk Early Stage Wrocław II.

 Twoja pamięć jest lepsza niż sądzisz !

 Szkoła Pamięci SPW  zaprasza na kurs – Trening pamięci  , który  odbywać się będzie we WK ANIMA .

Mamy sposób  na naukę  i wiemy w jaki sposób :

-nauczysz się uczyć

-zapamiętasz co chcesz

-wyćwiczysz koncentrację uwagi

-przyśpieszysz szybkość czytania

Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych.

 Spotkanie informacyjno - organizacyjne 02.09.2014...

CHORE KINO- Maraton Chorych Horrorów - PO RAZ OSTATNI ! - 28.08.2014 godz.18:00

Tak straszne, że aż śmieszne. Tak złe, że aż chore!
Przyjdź i obejrzyj filmy kręcone z narażeniem życia widzów!
Maraton Chorych Horrorów w ramach cyklu Chore kino to prawie 5 i pół godziny horrorów za darmo!

UWAGA !  OGRANICZONA LICZBA MIEJSC !

W związku z powyższym,konieczna rezerwacja   wejściówek  na e-maila Ten...

Czas wolny to moment podczas którego można poznać wielu ludzi i przeżyć mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przygód. Taką właśnie interesującą przygodę można przeżyć u nas.  Zapraszamy dzieci i młodzież spędzające wakacje w mieście na zajęcia prowadzone przez dobrze przygotowanych pedagogiczne opiekunów. W programie znajdą się m.in. warsztaty robienia masek, pierwsza pomocy, taniec i śpiew,a...

Kolejna po "Symulakrze" premiera Teatru Na Wagę. Tym razem twórcy zapraszają na spektakl "Zona". Podążając za filozoficznym Stalkerem Andrieja Tarkowskiego i dynamiczną twórczością Iwana Wyrypajewa, twórcy Teatru Na Wagę zapraszają w podróż do Zony, tajemniczej strefy spełniającej marzenia. Czym jest szczęście i gdzie go szukać? Czy spełnienie najskrytszego marzenia rzeczywiście nam je...

22 czerwca 2014 o godz. 18.00 zapraszamy na Galę Operowo - Operetkową pt. „Opera Świętojańska”. Występ Międzynarodowej Grupy Operowej Sonotrio to zawsze wielkie wydarzenie artystyczne.  Dwugodzinny koncert grupy Sonotrio zawsze wzbudza zachwyt. Artyści operowi zaprezentują znakomite fragmenty oper i operetek. Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operetkowe, a także standardy...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza na III Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów. Mistrzostwa poprzedzą  turnieje kwalifikacyjne w których zawodnicy będą zdobywać punkty. Turnieje zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych:

I GRUPA –  do 14 lat (osobno: chłopcy, dziewczęta)
II GRUPA – OPEN powyżej 15 lat ( także dorośli, osobno: kobiety, mężczyźni)

Wpisowe: 20 zł obowiązuje...

Wrocławski Klub ANIMA oraz Street Dance Academy zaprasza na Turniej Taneczny, który odbędzie się 14 czerwca od godziny 10:00.  Kategorie w których będą się toczyć bitwy to: Solo, Formacje do lat 11,12-15 lat i powyżej lat 15.  Zapraszamy zarówno tych, którzy pragną spróbować swoich sił oraz tych, którzy chcą obejrzeć zmagania.

STARTOWE:
20 zł od osoby (bez względu na liczbę kategorii)
Dla...

Czerwiec to doskonała okazja do pokazania nabytych umiejętności plastycznych, tanecznych, instrumentalnych, teatralnych i wokalnych. Swoje dokonania  zaprezentują wychowankowie pracowni plastycznej, ceramicznej, teatralnej, tanecznej i wokalnej. To także spotkanie integracyjne uczestników pracowni, rodziców, opiekunów dzieci i młodzieży
z prowadzącymi.

Serdecznie zapraszamy rodziców,...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w X edycji konkursu plastycznego pt.”Dlaczego kochamy drzewa”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej refleksji na temat drzew. Udział w nim mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych (kl. I-VI), gimnazjów a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych w ośrodkach kultury oraz osoby...

3 czerwca 2014 komisja konkursowa w składzie: Krystyna Szczepaniak, Zuzanna Łobuś, Jacek Doszyń dokonała przeglądu prac rysunkowych, graficznych nadesłanych na konkurs i  wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach. Nagrody zostaną wręczone podczas wernisażu, który odbędzie się 7 czerwca 2014 o godz. 16.00. Komisja konkursowa składa serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu oraz...

24 maja 2014 o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Gabriela Fleszara. Muzyk, piosenkarz i aktor młodego pokolenia pochodzi z rodziny o silnych tradycjach artystycznych. Już w szkole podstawowej nauczył się grać na fortepianie i gitarze. Występował z kilkoma zespołami i z każdym osiągał sukcesy. 15 listopada 1999 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Gabriela Fleszara pt....

TERMIN ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ WYDŁUŻONY! NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 21 MAJA!  Wrocławski Klub Anima zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu Piosenki „ Jeszcze wiruje Twoja płyta lata 90”. Celem konkursu jest popularyzacja piosenek z lat 90, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi. To otwarty konkurs skierowany do wokalistów, zespołów a zwłaszcza do uczniów szkół podstawowych,...

01.05 - Święto Pracy
02.05. - nieczynne 
03.05. - Święto Konstytucji
05.05 - 10.00 - 22.00 

 

Improkracja

 Już w niedzielę 27 kwietnia o godz. 18.00 Wrocławski Klub Anima  zaprasza na wieczór komedii improwizowanej. Wystąpi Teatr Improwizowany IMPROKRACJA. Jako jedyni w tej części Polski mają  w swym repertuarze autorskie, długie formy teatru improwizowanego, które ściągają na spektakle widzów chętnych budować i przeżywać z nimi historie. Każdy występ jest premierowy i unikalny. Wszystko, co...

Wielkanoc to czas nadziei i otuchy.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa
i drugiego człowieka.
Z okazji nadchodzących świąt Wielkiejnocy
wszystkim mieszkańcom Kozanowa
życzymy, aby te święta przyniosły radość
oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.

Dyrektor Wrocławskiego Klubu ANIMA
wraz z pracownikami 

Projekt Grechuta


Rok temu bilety na ten koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie- dlatego 12 kwietnia we wrocławskim klubie Anima odbędą się dwa koncerty pod rząd, jeden o 16 a drugi o 20. Zespół PLATEAU zagra materiał ze swojej czwartej płyty "Projekt Grechuta", a gościnnie z nimi wystąpi Małgorzata Ostrowska, Renata Przemyk oraz wokalista zespołu Acid Drinkers- Titus!

Publiczność będzie miała okazję...

UWAGA! Google sprawiło nam psikusa i wskazuje dojazd do nas przez Mirków. 

Wrocławski Klub Anima mieści się przy ulicy Pilczyckiej 47, Wrocław – KOZANÓW. 

Zespół Dolna Ługowina Band poszukuje wokalistki. Wymagane wykształcenie muzyczne i ukończony 18 rok życia. Casting odbędzie się 11 kwietnia godz. 12.00 we Wrocławskim Klubie Anima. Prosimy wziąć ze sobą podkład.

Zapraszamy!


Premiera „Symulakry” odbyła się 14 lutego 2014 roku. Spektakl cieszył się dużą popularnością wśród widzów. W związku z tym zapraszamy 10 i 11 kwietnia na wznowienie spektaklu.

"SYMULAKRA" - to spektakl na podstawie dramatu Mateusza Bobowskiego, laureata Ogólnopolskiego Konkursu „Debiut na wagę”. Dramat podejmuje problem hiperrealności, w której prawdziwe znaki tracą więź z rzeczywistością....

Już 6 kwietnia o godz. 18.00 w ramach Nocy Poezji na naszej scenie zaśpiewa Elżbieta Adamiak.  Piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce
w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego, Artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego...

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie recytatorskim "Ubierz myśli w słowa", który odbędzie się 5 kwietnia o godz. 9.00. W jury zasiądą znani wrocławianie, ściśle związani ze światem teatru. Przewodniczącą jury będzie Elżbieta Adamiak – dama polskiej piosenki. Towarzyszyć jej będzie Agata Skowrońska – Kartvelishvili  polska aktorka teatralna i filmowa znana z wielu ról teatralnych...

 

Świat jest teatrem, aktorami ludzie,

Którzy kolejno wchodzą i znikają.

W. Szekspir

 

Grupa Teatralna TAK PO PROSTU z Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu

ma zaszczyt zaprosić Państwa

na spektakl pt. „Wizyta gospodarska, czyli rzeczywistość PRL-u w krzywym zwierciadle”,

który powstał w ramach projektu „Wrocław w czasach PRL-u”.

  

TERMIN: 28 marca, godzina 18.00 

MIEJSCE: wrocławski klub Anima, ul....

Wrocławski Klub „Anima” we Wrocławiu oraz Pani Anita Cieślak, neurologopeda, serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie: 

Dziecko  z Zespołem Aspergera lub autyzmem

W ostatnich latach  zatrważająco szybko rośnie liczba dzieci, u których orzeka się zaburzenia ze spektrum autyzmu (co jest  związane z coraz skuteczniejszym diagnozowaniem tego  zaburzenia). Zapraszamy więc rodziców, nauczycieli,...

Konkurs jest pretekstem do artystycznej refleksji na temat słowiańskiego mitu o stworzeniu świata. Udział w nim mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych  (klasy I – VI), gimnazjów a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych w ośrodkach kultury oraz osoby indywidualne. Technika prac jest dowolna. Nadesłane prace złożą się na...

18 marca 2014 komisja konkursowa w składzie: Krystyna Szczepaniak, Zuzanna Łobuś, Yoav Rossano dokonała przeglądu prac rysunkowych, graficznych nadesłanych na konkurs i  wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach. Nagrody zostaną wręczone podczas wernisażu, który odbędzie się 22 marca 2014 o godz. 16.00. Komisja konkursowa składa serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu oraz...

Rok temu w czerwcu odbyła się premiera tego monodramu, która cieszyła się dużym powodzeniem. 20 i 21 marca ponownie zapraszamy na spektakl „Proces. Intymność”. Proces/Intymność to pewnego rodzaju hołd oddany pracy twórczej. Wychodząc od opowiadania "Intymność" - J.P. Sartre'a i fragmentów utworu "Druga płeć" - Simone de Beauvoir chcemy przedstawić państwu nas - twórców, nie w produkcie...

Dziś dotarła do nas ta smutna wiadomość: " Z powodu silnej infekcji wirusowej Anna Maria Jopek nie może być gościem niedzielnego koncertu pamięci Marka Jackowskiego. Publiczność, organizatorów i współwykonawców gorąco przepraszamy, a AMJ życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.”
Jednocześnie informujemy, że na obu jutrzejszych koncertach dedykowanych Markowi wystąpi Małgorzata Ostrowska.

Bilety...


Marek Jackowski swój ostatni koncert w życiu zagrał rok temu we wrocławskim klubie Anima. Ku jego pamięci zapraszamy państwa na jedyny i niepowtarzalny koncert, który odbędzie się 16 marca 2014 roku.
Na scenie wystąpią 
m.in. Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Ania Wyszkoni, którzy stworzyli duety z Markiem Jackowskim na okoliczności powstania albumu „Marek Jackowski”. Prace nad materiałem do...

8 marca o godz. 19.00  poznamy błękitną tożsamość Daisy w autorskim spektaklu aktorki Teatru Polskiego we Wrocławiu Aldony Struzik, opowiedzianą piórem Zbigniewa Niedźwieckiego-Ravicza. 

Sztuka teatralna pt. „Daisy - Błękitna tożsamość”, poświęcona jednej z najsłynniejszych w historii mieszkanek Dolnego Śląska, księżnej Daisy von Pless, to oryginalny pomysł na promowanie regionu dolnośląskiego...


Zapraszamy do udziału już w III odsłonie  Przeglądu Zespołów Muzycznych. Przegląd adresowany jest do zespołów w każdym wieku, grających dowolny rodzaj muzyki, na dowolnych instrumentach. Warunkiem udziału w przeglądzie jest przesłanie materiału demo na adres organizatora. Z pośród nadesłanych materiałów zostaną wyłonione zespoły, które zagrają na żywo na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA. W...

III Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury nie miało łatwego zadania. Z pośród nadesłanych zgłoszeń  do przesłuchań zakwalifikowało się  15 zespołów.  Przegląd rozpocznie się 1 marca o godz. 9.00. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego grania. Wstęp wolny.

 

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZESPOŁÓW

 1. Soul Motion
 2. Self 
 3. Solaris Road
 4. The Newspaper
 5. Half Blue 
 6. ...


Czas wolny to moment podczas którego można poznać wielu ludzi i przeżyć mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przygód. Taką właśnie interesującą przygodę można przeżyć u nas.  Zapraszamy dzieci i młodzież spędzające ferie w mieście na zajęcia prowadzone przez dobrze przygotowanych pedagogiczne opiekunów. W programie znajdą się m.in. warsztaty robienia masek, instruktarz pierwszej pomocy, taniec...

W ubiegłym roku na naszej scenie zagrał Mike Rusell, amerykański wokalista, gitarzysta i kompozytor. Już 14 lutego 2014 roku ukaże się płyta zespołu Mike Russell feat. Kłos & Dąbrowski Project – Concert live at Wrocławski Klub Anima. Po dwu letniej współpracy projektu doczekaliśmy się płyty. Materiał został nagrany w zeszłym roku podczas koncertu właśnie u nas.  Zespół tworzą Mike Russell –...

Nocna Zmiana Bluesa


Już 9 lutego 2014 roku godz. 18.00 na naszej scenie zagra zespół Nocna Zmiana Bluesa. Ten legendarny polski zespół wystąpi u nas w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy krążek artystów!

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa -Sławek Wierzcholski i stworzona przez niegoNocna Zmiana Bluesa w ciągu 30 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie...

 

 

LISTOPAD 2018:

 - "Marcel i Przyjaciele" spektakl dla dzieci od 3 roku życia- 17.11.2018 ( bilety 15 zł)

- Aktywnie z Animą - 17.11. 2018r. Wstęp wolny

- 7 przegląd zespołów muzycznych - 24.11.2018r. Wstęp wolny

 

 

 

 

 

 

 Dziękujemy za współtworzenie z nami kulturalnego pejzażu Kozanowa
w mijającym roku i życzymy wielu wzruszeń i dobrej zabawy 
na koncertach, spektaklach  i wszystkich imprezach,
które organizować będziemy dla Państwa w nowym roku 2014. 

Mamy nadzieję, że ten rok okaże się pomyślny i przyniesie
nam wszystkim ogrom pozytywnych doświadczeń. 
 

                                            Życzy...

Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert, niezwykle uzdolnionych muzycznie uczniów Studio Muzycznego MARIMAL Anny Majkut-Polańskiej, który odbędzie się 21 grudnia o godz. 16.00.

Będzie to wieczór pełen magicznych dźwięków, pięknej, nastrojowej, świątecznej muzyki w wykonaniu młodych, świetnie zapowiadających się wokalistów i instrumentalistów. 

Świąteczny koncert uczniów jest pierwszym z...

 Święta to  doskonała okazja do pokazania nabytych umiejętności plastycznych, tanecznych, instrumentalnych, teatralnych i wokalnych. Swoje dokonania  zaprezentują wychowankowie pracowni plastycznej, ceramicznej, teatralnej, tanecznej, wokalnej oraz dziewczyny z zespołu ANIMKI. To także spotkanie integracyjne uczestników pracowni, rodziców, opiekunów dzieci i młodzieży z prowadzącymi.

...

 Zapraszamy na warsztaty plastyczne. Udział w warsztatach biorą nie tylko dzieci ale również dorośli. Plastyka to dziedzina wiedzy równie ważna jak nauki humanistyczne i ścisłe. Sztuka pomaga ludziom w rozwoju wrażliwości, pobudza fantazję i wyobraźnię. Brak docenienia wagi edukacyjnej tych przedmiotów, stwarza lukę w ogólnym rozwoju każdego z nas. Wzrastanie w określonej przestrzeni...

18 listopada 2013 roku Komisja Konkursowa w składzie: Krystyna Szczepaniak, Yoav Rossano, Jacek Doszyń dokonała przeglądu prac rysunkowych, graficznych, ceramicznych nadesłanych na konkurs i przyznała nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Nagrody te zostaną wręczone podczas wernisażu, który odbędzie się  23 listopada 2013 o godz. 16.00. Komisja Konkursowa składa serdeczne...

Konkurs po raz pierwszy został ogłoszony w listopadzie 2008 roku. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi. To otwarty konkurs skierowany do wokalistów, zespołów a zwłaszcza do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy po wcześniejszym zgłoszeniu mógł ...

 

15 listopada 2013r. o godz. 19.00 w samym sercu Kozanowa zagra zespół PRYPADOK.  Prypadok tworzą studenci o wspólnych korzeniach oraz zamiłowaniu do słowiańskiej muzyki ludowej. W naszym repertuarze znajdziecie tradycyjne pieśni łemkowskie, ukraińskie, rosyjskie i inne. Propagując naszą kulturę podtrzymujemy swoje tradycje i tym samym dajemy możliwość poznania czegoś zupełnie innego ludziom...

 Wrocławski Klub ANIMA zaprasza seniorów na zajęcia z języka angielskiego.  Pierwsze zajęcia z angielskiego odbędą się 6 listopada o godz. 17.00. Zajęcia przeznaczone są  specjalnie dla tych, którzy już dawno lata nauki mają za sobą, natomiast obecnie, będąc na emeryturze, nudzą się i chcą 'coś ze sobą zrobić', wiedząc, że nauka języka angielskiego będzie dla nich nie tylko sposobem na nudę,...

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza na kurs tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 20.00. Rozpoczynamy 29 października. Nauka tańca nie musi być związana z morderczymi treningami, szlifowaniem kroków oraz skupianiem się na prawidłowej sylwetce. Jeśli nie wiążesz swojej kariery zawodowej z tańcem, a liczy się dla Ciebie przede wszystkim dobra zabawa i chcesz być królem parkietu...

 W niedzielę tj. 13 października we Wrocławskim Klubie ANIMA została znaleziona karta mbanku. Właściciel może ją odebrać na recepcji WK ANIMA za okazaniem dowodu tożsamości.  

Czy starczy Ci odwagi, żeby się zmierzyć? Spróbuj zaśpiewać gospel! Zobacz jak lepi się z gliny! Zagraj na gitarze! Zatańcz Break Dance! Razem pokarzemy innym co u nas się dzieje. Każdy kto wyśle do nas zgłoszenie weźmie udział w klipie promującym wrocławski klub ANIMA. Dni Otwarte 20 października godz. 9.00. Marzyłeś o wzięciu udziału w klipie? To szansa dla Ciebie! Wyślij swoje zgłoszenie a...

Już w niedzielę 13 października do wrocławskiego klubu ANIMA zawita Mike Russell z towarzyszącą mu grupą Kłos & Dąbrowski Project. Dzień ten to prawdziwa gratka dla miłośników jazzu w oryginalnym wykonaniu. Początek koncertu, godz. 18:00.

 Mike Russell, amerykański wokalista, gitarzysta i kompozytor (często opisywany jako muzyczne połączenie Georga Bensona, Ala Mac Kaya z dodatkiem...


 
I Otwarty Przegląd Wykonawców i Zespołów Jazzowych adresowany jest do zespołów w każdym wieku, grających standardy jazzowe, na dowolnych instrumentach. Warunkiem udziału w przeglądzie jest przesłanie materiału demo na adres organizatora. Z pośród nadesłanych materiałów zostaną wyłonione zespoły, które zagrają na żywo na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA. W jury zasiądą znani artyści, ściśle...

Wakacje to czas podczas którego można poznać wielu ludzi i przeżyć mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przygód. Taką właśnie interesującą przygodę można przeżyć u nas.  Zapraszamy dzieci spędzające wakacje w mieście na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. W programie znajdą się m.in. warsztaty robienia masek, instruktarz pierwszej pomocy, taniec i śpiew, warsztaty...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na Koncert Zespołów Kresowych, który odbędzie się 23.06.2012 o godzinie 19:00. Na kameralnej scenie w samym sercu Kozanowa wystąpią: "Jutrzenka" z Niemenczyna koło Wilna, zespół taneczny dziecięco-młodzieżowy, tańce polskie i litewskie, duet wokalny z gitarą i akompaniamentem. W programie utwory z repertuaru Bułata Okudżawy, Anny German, pieśni autorskie, ludowe...

Wrocławski Klub Anima zaprasza na Finał programu PO PROSTU TALENT, który odbędzie się 22.06.2012 o godzinie 19:30. Na kameralnej scenie w samym sercu Kozanowa zagoszczą młode talenty z całego województwa. Finaliści zostali wyłonieni podczas precastingu i castingu. Ich zmagania oceniali znakomici artyści polskiej sceny. PO PROSTU TALENT to konkurs talentów skierowany do uczniów klas 4-6 szkoły...

Powrót z Ciemnej Strony Mocy

Z przyjemnością informujemy, że na III konkurs POWRÓT Z CIEMNEJ STRONY MOCY, organizowany przez Wrocławski Klub Anima i magazyn „Ludzka Sprawa” wpłynęło około pięćdziesiąt prac. Jury w składzie: przewodniczący: Jarosław Broda – dyrektor Wydziału Kultury miasta Wrocławia, Magdalena Wieteska – dziennikarka oraz Anna Morawiecka – redaktor naczelny magazynu „Ludzka Sprawa” postanowiło przyznać...

Czerwiec to doskonała okazja do pokazania nabytych umiejętności plastycznych, tanecznych, instrumentalnych, teatralnych i wokalnych. Swoje dokonania  zaprezentują wychowankowie pracowni plastycznej, ceramicznej, teatralnej, tanecznej i wokalnej. To także spotkanie integracyjne uczestników pracowni, rodziców, opiekunów dzieci i młodzieży
z prowadzącymi.

Serdecznie zapraszamy rodziców,...

Wrocław będący europejską stolicą kultury pragnie przybliżyć wszystkim mieszkańcom Wrocławia przepiękne europejskie krainy. Zaprezentować wrocławianom kulturę i sztukę ale także tradycję i obyczaje europejczyków. Zaskoczyć ciekawostkami, które nie zawsze można znaleźć w przewodnikach. W tym właśnie celu Wrocławski Klub „Anima” zaprasza na cykl spotkań pod hasłem: „ Wrocław jako otwarta...

Konkurs Recytatorski

WK ANIMA zaprasza do posłuchania mistrzów słowa podczas Konkursu Recytatorskiego „Ubierz myśli w słowa”. Konkurs rozpocznie się 26 kwietnia o godz. 9.00. Rozpoczniemy kategorią szkół podstawowych klasy IV-VI a później kolejno jak w regulaminie.
W jury zasiądą znani wrocławianie, ściśle związani ze światem teatru. Przewodniczącą jury będzie Aldona Struzik – wrocławska aktorka Teatru Polskiego,...

Ubierz myśli w słowa

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie recytatorskim "Ubierz myśli w słowa", który odbędzie się 26 kwietnia o godz. 9.00. W jury zasiądą znani wrocławianie, ściśle związani ze światem teatru. Przewodniczącą jury będzie Aldona Struzik – wrocławska aktorka Teatru Polskiego, znana z ról w filmie Yuma, Diasy.Wspomnienie minionego świata. Towarzyszyć jej będzie Agata Skowrońska –...

Charytatywny Poligon Kabaretowy

daszek!: Charytywny Poligon Kabaretowy: Śmieszymy dla Smutnego

Paranienormalni i wrocławskie kabarety w Filharmonii Wrocławskiej!

 

Już we wtorek 23 kwietnia o 19:30 w Filharmonii Wrocławskiej na jednej scenie wystąpią Paranienormalni oraz kabarety Chyba, Dabz, Tiruriru, Liquidmime oraz Ścibor&Szpak. Wszystko to w ramach charytatywnego Poligonu Kabaretowego. Pieniądze z biletów przekazane...

Improkracja

Już w niedzielę 21 kwietnia o godz. 18.00 Wrocławski Klub Anima  zaprasza na wieczór komedii improwizowanej. Wystąpi Teatr Improwizowany IMPROKRACJA. Jako jedyni w tej części Polski mają  w swym repertuarze autorskie, długie formy teatru improwizowanego, które ściągają na spektakle widzów chętnych budować i przeżywać z nimi historie. Każdy występ jest premierowy i unikalny. Wszystko, co dzieje...

Gry z Makbetem

Gościnnie Teatr Arka w sobotę 20 kwietnia o godzinie 19 zaprasza do Wrocławskiego Klubu ANIMA na premierę spektaklu „Gry z Makbetem”.  Spektakl „Gry z Makbetem” to adaptacja sceniczna jednej z najbardziej znanych tragedii Williama Shakespeare’a „Makbet”. Ta napisana ponad czterysta lat temu, krwawa historia żądzy władzy i zbrodni, a także skomplikowanych relacji międzyludzkich – miłości,...

L.U.C. 39/89

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza 19 kwietnia o godz. 20.00 na niesamowitą multimedialną lekcję historii. „39/89 Zrozumieć Polskę” to widowisko, podczas którego obok nowoczesnych elektroniczno-jazzowych brzmień, usłyszeć można także głosy najważniejszych dla dziejów Polski postaci. To jednocześnie niespotykane dotąd podejście do bardzo ważnego w dziejach naszego kraju okresu. Całemu widowisku...

Co wiosna z Wami jest?

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza na Turniej Taneczny, który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 15.00. Zmagania taneczne poprzedzą warsztaty z których dochód zostanie przeznaczony dla Kamila Nowosielskiego, który cierpi na złośliwy nowotwór mózgu.  Kategorie w których będą się toczyć bitwy to: Hip Hop 2vs2, Top Rocking 1vs1, Popping 1vs1, House 1vs1. Imprezę poprowadzą dla nas mc Światło oraz mc...

Kalendarz imprez

LIPIEC 2013

Półkolonie dla dzieci w wieku 7-10 lat. W programie: warsztaty plastyczne, ceramiczne, wokalne, pierwsza pomoc, zajęcia sportowe.

koszt: 90 zł za tydzień (w tym drugie śniadanie dla dzieci)

WRZESIEŃ 2013

ZAPISY NA ZAJĘCIA. OD NOWEGO SEZONU 2013/2014 NOWA, BOGATSZA OFERTA ZAJĘĆ!

Debiut na wagę

Z powodu dużej liczby prac, które napłynęły na konkurs, jury podjęło decyzję o przełożeniu terminu ogłoszenia wyników na 28.03.2013r. Tego dnia zostanie opublikowana lista laureatów na stronie internetowej, a samych zainteresowanych powiadomimy telefonicznie lub drogą mailową
o terminie gali, podczas której zostaną wręczone nagrody. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za tak duże...

Dnia 27.03.2013 roku, jury w składzie: dr Piotr Rudzki (Przewodniczacy), dr Małgorzata Różewicz i Katarzyna Majewska wyłonili zwycięzców konkursu "Debiut na wagę".

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

miejsce pierwsze: Paweł Bień - "Kataryniarze"
miejsce drugie: Krzysztof Tubilewicz - "Ogród kłamstw"
miejsce trzecie: Justyna Choroszczak - "Uciekinierzy"
wyróżnienie: Oliwia Kuligowska - "Gimbus Marian"


 

...

Śladami Folkloru

20 marca 2013 roku Komisja Konkursowa w składzie: Krystyna Szczepaniak, Yoav Rossano, Jacek Doszyn dokonała przeglądu prac rysunkowych, graficznych, ceramicznych nadesłanych na konkurs i przyznała nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Nagrody te zostaną wręczone podczas wernisażu, który odbędzie się  23 marca 2013 o godz. 16.00. Komisja Konkursowa składa serdeczne...

Śladami Folkloru

Konkurs jest pretekstem do artystycznej refleksji na temat folkloru. Udział w nim mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych  (klasy I – VI), gimnazjów a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych w ośrodkach kultury oraz osoby indywidualne. Technika prac jest dowolna. Nadesłane prace złożą się na unikatową wystawę we Wrocławskim...

Śladami Folkloru

W związku z ogromną liczbą wpływających prac na VII Konkurs Plastyczny „Śladami folkloru” rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w środę tj. 20 marca. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie w środę (20 marca) o godz. 15.00.

Ryba w zębach

Pierwsza edycja castingu do Projektu Visualno-Poetyckiego wyłoniła pełną grupę uczestników w warsztatach.
TUWIM czyli Wrzuć Szczęściarza do Wody, a Wypłynie z Rybą w Zębach został skrótowo nazwany: SZCZĘŚCIARZ TUWIMA.
Warsztaty rozpoczną się od 18 marca (poniedziałki) w godz. 17-19.

A oto lista dzieci, które dostały się do projektu:
1. Julia Gandecka
2. Patrycja Cwynar
3. Maja Boreczek
4....

Ania Wyszkoni

Duża dawka energii, niezwykły klimat, spontaniczność wokalistki i niespodzianka w postaci dwóch premierowych utworów. Tak można podsumować intensywny, choć dla fanów zdecydowanie za krótki, koncert Ani Wyszkoni we wrocławskim klubie ANIMA.  Wrocławska publiczność nie zawiodła Ani Wyszkoni i po brzegi wypełniła  WK ANIMA. To pierwszy po długiej przerwie koncert wokalistki we Wrocławiu . – ...

Wiosna, ach to Ty

„Wiosna, ach to Ty” śpiewał niegdyś legendarny polski muzyk Marek Grechuta. Już 17 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie ANIMA będzie można znów usłyszeć jego utwory śpiewane przez największe gwiazdy polskiej muzyki. Zespół Plateau wraz z Markiem Jackowskim (ex Anawa, Maanam), Martyną Jakubowicz i Krzysztofem Kiljańskim wystąpią w projekcie Grechuta.    Młodzi, wrażliwi, utalentowani –...

Narwani z kontekstu

Już w sobotę 16 marca o godz. 19.00 po raz pierwszy we Wrocławskim Klubie Anima wystąpi grupa improwizacji teatralno-kabaretowych Narwani z Kontekstu. Improwizacje Narwanych z Kontekstu to najśmieszniejsze show we Wrocławiu. Wszystko, co dzieje się na scenie jest niezaplanowane, a najważniejsza w całym przedsięwzięciu jest publiczność. To widzowie decydują o tym, w jaki sposób potoczy się...

II Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych

9 marca 2013 roku o godzinie 9 rozpoczął się II Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych pod dźwięcznym hasłem " Zagrać każdy może". Impreza iście muzyczna przywiodła na salę widowiskową miłośników różnych gatunków muzyki. Z pośród 40 zespołów do przeglądu zakwalifikowało się dwanaście zespołów, z których każdy reprezentował inny gatunek muzyki. Przegląd miał na celu rozwijanie kreatywności oraz...

Nie żałuję

„ Nie żałuję tamtych dni, Nie żałuję żadnych chwil” śpiewał Tomek „Kowal” Kowalski podczas sobotniego koncertu. Muzyczna historia zespołu "FBB" rozpoczęła się w październiku 2008 w Trzebnicy, niedaleko Wrocławia. Miłośnicy rocka spotykali się na Jam Session w trzebnickim klubie "Fama", od którego wzięła się pierwotna nazwa zespołu "Fama Blues Band". Podczas spotkań Jam Session uformował się...

Koncert Ani Wyszkoni

Rozważna i romantyczna

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy na koncert Ani Wyszkoni, który odbędzie się 10 marca o godz. 19.00. Ania Wyszkoni to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Przez 14 lat była wokalistką zespołu Łzy, lecz od 2009 roku podąża własną muzyczną drogą. Właścicielka czterech Platynowych i dwóch Złotych Płyt. Jej solowy album "Pan i Pani" uzyskał status...

II Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych

II Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury nie miało łatwego zadania. Z pośród 38 zespołów do przesłuchań zakwalifikowało się  12 zespołów.  Przegląd rozpocznie się 9 marca o godz. 9.00. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Lista zakwalifikowanych

II Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych

II Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych adresowany jest do zespołów w każdym wieku, grających dowolny rodzaj muzyki, na dowolnych instrumentach. Warunkiem udziału w przeglądzie jest przesłanie materiału demo na adres organizatora. Z pośród nadesłanych materiałów zostaną wyłonione zespoły, które zagrają na żywo na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA. W jury zasiądą znani wrocławianie, ściśle...

Ryba w zębach

Casting dla dzieci do projektu Visualno – Poetyckiego.

2013 rok został ogłoszony rokiem Juliana Tuwima. Dlatego pierwsza edycja Projektu Visualno-Poetyckiego w całości poświęcona jest jego twórczości. Jest to jednak niecodzienny projekt, bez sztampowych recytacji czy oklepanych scenografii... Projekt realizowany przez Wrocławski Klub Anima powstał z inicjatywy Fundacji Paliwo Artystyczne....

Debiut na wagę

Wrocławski Klub ANIMA oraz Teatr Na Wagę ogłaszają konkurs na dramat lub jednoaktówkę pt. "Debiut na Wagę". Konkurs adresowany jest do szkół ponadgimnazjalnych oraz do studentów. Jesteś prawdziwym pasjonatem teatru? Masz szansę zadebiutować jako dramatopisarz! To także okazja na rozwój kreatywności, rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej, a przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej...

Koncert Tomka „Kowala” Kowalskiego z FBB

„Nie żałuję” to tytuł singla, który będzie można usłyszeć we Wrocławskim Klubie ANIMA już 2 marca o godz. 18.00. Na wrocławskiej scenie zaśpiewa  Tomek „Kowal” Kowalski z zespołem FBB zwycięzca 4 edycji Must Be The Music.  Muzyczna historia zespołu "FBB" rozpoczęła się w październiku 2008 w Trzebnicy, niedaleko Wrocławia. Miłośnicy rocka spotykali się na Jam Session w trzebnickim klubie...

Annake - foto relacja

W minioną sobotę we Wrocławiu wystąpił Marek Stryszowski ze swoim autorskim projektem ANANKE. Na rzecz projektu wybitny polski jazzman zaprosił do współpracy wielu muzyków. Aranżerem znacznej części oprawy muzycznej był kompozytor, pianista Seb Bernatowicz. Całe widowisko elementami choreograficznymi wzbogaciła Magdalena Malik, wybitnie  utalentowana choreografka i plastyczka młodszego...

Ananke - widowisko multimedialne

Niezwykłe multimedialne widowisko we Wrocławskim Klubie ANIMA

23 lutego o godz. 18 we Wrocławskim Klubie ANIMA będzie można zobaczyć nowatorski projekt ANANKE. Widowisko ANANKE, to multimedialny projekt artystyczny z oryginalnymi, specjalnie skomponowanymi i przygotowanymi elementami tego widowiska: muzyką, choreografią, narracją literacką, wizualizacją i rzeźbą. Autorski pomysł, muzyka i...

Śmierć Starcom

Kolejna po "Reach out and touch faith" premiera Teatru Na Wagę. Tym razem twórcy zapraszają na spektakl "Śmierć starcom!". Reżyser, Jakub Skrzywanek, zainspirowany wydarzeniami z lipca 2012 roku, kiedy to Mario Monti, premier Włoch, stwierdził, że współczesne pokolenie 20-30 latków to pokolenie stracone. Jakiekolwiek przesłanie nadziei, o poprawę warunków życia, będzie można kierować do...

Pracownia 12 krzeseł

Wrocławski Klub „Anima” współpracuje z pracownią artystyczną  „12 krzeseł” .  W programie znajdują się ciekawe zajęcia plastyczne, które pozwolą rozwinąć widzenie przestrzenne, kreatywność i pomysłowość oraz sprawność manualną. Warsztaty są szansą na twórcze działanie na polu różnych technik plastycznych. Zajęcia w pracowni artystycznej „12 krzeseł”  to również gwarancja dobrej zabawy i...

Grudniowy Przegląd Twórczości

Czas przedświąteczny powoli wprowadza nas już w nastrój Bożego Narodzenia, jego uroczysta aurę. W tym klimacie również we Wrocławskim Klubie ANIMA można było podziwiać występy uczestników naszych sekcji. Po pół roku pracy uczestnicy zajęć stanęli na scenie i zaprezentowali swoje umiejętności  wszystkim tym, którzy szczelnie wypełnili salę. Piękna scenografia, muzyka i wspólne kolędowanie...

Krzysztof Krawczyk i Avocado

Krzysztof Krawczyk - autor takich przebojów jak "Parostatek", "Byle było tak", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień" czy "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" wystąpił na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA  15 grudnia.  Kameralna scena w samym sercu Kozanowa zgromadziła tłumy. Występ  Krawczyka poprzedził koncert śląskiego zespołu AVOCADO. Pięciu facetów o różnych temperamentach, pomysłach i...

Grudniowy Przegląd Twórczości

Święta to  doskonała okazja do pokazania nabytych umiejętności plastycznych, tanecznych, instrumentalnych, teatralnych i wokalnych. Swoje dokonania  zaprezentują wychowankowie pracowni plastycznej, ceramicznej, teatralnej, tanecznej, wokalnej oraz dziewczyny z zespołu ANIMKI. To także spotkanie integracyjne uczestników pracowni, rodziców, opiekunów dzieci i młodzieży
z prowadzącymi.

Serdecznie...

Krzysztof Krawczyk i Avocado

Już 15 grudnia 2012 roku o godzinie 18.00 na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA w świątecznym repertuarze wystąpi zespół AVOCADO. A gwiazdą wieczoru będzie dawno nie obecny we Wrocławiu Krzysztof Krawczyk. AVOCADO to brzmienie pięciu niesamowitych męskich głosów bez instrumentów. Zadebiutowali w pierwszej edycji programu X – factor. Krzysztof Krawczyk to niesamowity polski piosenkarz obdarzony...

III Konkurs Piosenki Filmowej i Musicalowej

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w III już Przeglądzie Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi. To otwarty konkurs skierowany do wokalistów, zespołów a zwłaszcza do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy po...

Bracia - fotorelacja z koncertu

„Bo do tanga trzeba dwojga” – śpiewał niegdyś Cugowski Senior. A konkretniej potrzeba dwóch braci. Jeśli dać im jeszcze mikrofon i gitarę akustyczną, sukces jest gwarantowany! Tak przynajmniej było 2 grudnia podczas koncertu zespołu Bracia we Wrocławskim Klubie ANIMA. Występ zespołu BRACIA poprzedziła Ewelina Lisowska, która zaśpiewała swój najnowszy singiel „ Nieodparty rozum” oraz kilka...

Piosenka filmowa - laureaci

Konkurs po raz pierwszy został ogłoszony w listopadzie 2008 roku. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi. To otwarty konkurs skierowany do wokalistów, zespołów a zwłaszcza do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy po wcześniejszym zgłoszeniu mógł ...

Koncert zespołu BRACIA

Już 2 grudnia zapraszamy na wyjątkowy, niepowtarzalny koncert zespołu BRACIA. Jako suport wystąpi Ewelina Lisowska finalistka programu X factor oraz Tomek „Kowal” Kowalski zwycięzca 4 edycji Must be the music wraz z zespołem FBB.

Start godz. 18.00

Bilety: 60 zł do kupienia we Wrocławskim Klubie ANIMA w godz. 10.00 – 21.00

Bilet stanowi także kupon konkursowy. Wypełniony bilet należy wrzucić, w...

III Konkurs Piosenki Filmowej i Musicalowej

Lista Zakwalifikowanych do III Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w III już Przeglądzie Piosenki Filmowej i Musicalowej. Przegląd odbędzie się 1 grudnia o godz. 9.00. Rozpoczniemy kategorią solistów 7-11 lat a później kolejno jak w regulaminie. Niżej znajduje się lista zakwalifikowanych uczestników. Koncert laureatów odbędzie się 8 grudnia.

...

I Mistrzostwa w tenisie stołowym

Foto relacja z I Mini Mistrzostw Wrocławia w Tenisie Stołowym 

W minioną niedzielę (25.11.12) odbyły się I Mini Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych:
I GRUPA –  do 14 lat (osobno: chłopcy, dziewczęta)
II GRUPA – OPEN powyżej 15 lat ( także dorośli, osobno: chłopcy, dziewczęta)

W kategorii chłopców do lat 14 po niezwykle...

I Mistrzostwa w tenisie stołowym

Nie lada gratka dla fanów tenisa!

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza na I Mini Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów. Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

I GRUPA –  do 14 lat (osobno: chłopcy, dziewczęta)
II GRUPA – OPEN powyżej 15 lat ( także dorośli, osobno: chłopcy, dziewczęta)

Udział w turnieju mogą wziąć udział osoby, które uprzednio wypełnioną kartę...

VI Konkurs Plastyczny Żywioły

VI Konkurs Plastyczny „Żywioły”  dla Dzieci i Młodzieży

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy I – VI) gimnazjów a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych w ośrodkach kultury oraz osoby indywidualne. Tematem konkursu  są artystyczne, indywidualne wizje żywiołów. Nadesłane prace złożą się na unikatową...

VI Konkurs Plastyczny Żywioły - wernisaż

W sobotę 24 listopada 2012 roku odbył się wernisaż prac konkursowych szóstego już konkursu plastycznego pt. „Żywioły”. Jury nie miało łatwego zadania. Prac napłynęło ponad 500. Spośród nich jury przyznało w każdej kategorii po trzy miejsca oraz wyróżnienia. Komisja Konkursowa składa serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu oraz nauczycielom za pełne zaangażowanie w  pracę artystyczną z...

VI Konkurs Plastyczny Żywioły - nagrodzeni

W dniu 21 listopada 2012 roku Komisja Konkursowa dokonała przeglądu prac rysunkowych, graficznych nadesłanych na konkurs i przyznała nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Nagrody te zostaną wręczone podczas wernisażu 24 listopada o godz. 16.00. Komisja Konkursowa składa serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu oraz nauczycielom za pełne zaangażowanie w  pracę artystyczną
...

Pracownia 12 krzeseł

Wrocławski Klub „Anima” współpracuje z pracownią artystyczną „12 krzeseł”. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Poniżej harmonogram warsztatów na bieżący miesiąc.

12 krzeseł Wrocławski Klub Anima
Pracownia artystyczna 12 krzeseł

Harmonogram:


23.11 – piątek

17:00 - 19:00 - Warsztaty filmowe wraz z organizacją Movie Directing – pokazanie warsztatu, gatunków filmowych, dyskusja.

...

Ciemna strona mocy

Znane są już wyniki II edycji konkursu „ Powrót z ciemnej strony mocy”!

Jury w składzie:  Jarosław Broda – dyrektor wydziału kultury UM Wrocławia – przewodniczący, Anna Morawiecka – redaktor naczelny magazynu  „Ludzka  Sprawa” i Agata Skowrońska- Karvtelishvili – aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu, po przeczytaniu nadesłanych prac na II Konkurs POWRÓT  Z CIEMNEJ STRONY MOCY,  postanowiło...

Ciemna strona mocy

Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem drugą edycją konkursu POWRÓT Z CIEMNEJ STRONY MOCY , i licznymi prośbami o wydłużenie terminu przyjmowania prac, dyrektor Wrocławskiego Klubu ANIMA i redakcja „Ludzkiej Sprawy” postanowili zmienić zapisane w regulaminie ustalenia.  Zgodnie z nowym terminarzem prace konkursowe można przysyłać na adres mailowy redakcji : Ten adres pocztowy...

Red Water

"Red Water" czyli opowieść o tym,  jak tragiczne przeżycia z przeszłości wpływają na nasze obecne.

Przyjaciółki na śmierć i życie - Kasia i Basia - zostają zaproszone przez poznanego na imprezie mężczyznę do jego luksusowego domu z basenem. Podczas niewinnie rozpoczynającego się after party, dochodzi do zgrzytu między dziewczynami, obie zaczynają zabiegać o względy przystojnego Leona. Okazuje...

Ciemna strona mocy

Ćpun, albo ciekawiej, jak człowiek może zmienić się na lepsze

to film opowiadający historię tytułowego Ćpuna -  człowieka wyjątkowo wulgarnego i obscenicznego, który żyje tylko po to, by korzystać z wszelkiego rodzaju używek. Pokłócony z rodziną, nienawidzący ludzi i całego świata, zmierza ku autodestrukcji. Nie wie, że jego życie zostało już z góry ustalone - jest scenariuszem filmu, który...

Wakacje ze sztuką

Wrocławski Klub ANIMA  zaprasza na pierwsze zajęcia baletu, które odbędą się 19 października o godz. 15.00. Od listopada zajęcia wejdą do stałej oferty placówki. Lekcje kierowane są przede wszystkim do dzieci w wieku 5 – 9 lat. Program nauki tańca baletowego zakłada opanowanie techniki tańca klasycznego a także pomoże w uzyskaniu prawidłowej pozycji całego ciała. Ćwiczenia zwiększą sprawność...

Kalendarz imprez - listopad-grudzień 2012

LISTOPAD I GRUDZIEŃ we Wrocławskim Klubie ANIMA to niesamowicie wyjątkowe imprezy w towarzystwie mnóstwa gwiazd!

25.11.2012 I Mini Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym
01.12.2012 Przesłuchania do III Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej
02.12.2012 Koncert zespołu BRACIA, Tomka „Kowala” Kowalskiego z
zespołem FBB i Eweliny Lisowskiej

08.12.2012 Koncert laureatów III Przeglądu Piosenki...

WroclawskiKlubAnima

W nadchodzącym roku kulturalnym 2012/2013, Wrocławski Klub ANIMA poszerza ofertę całorocznych pracowni artystycznych. Zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy
w nowocześnie wyposażonych pracowniach. Zapisu na zajęcia można dokonać telefonicznie bądź bezpośrednio w klubie.
Zapraszamy!

Pracownia 12 krzeseł

Wrocławski Klub „Anima” współpracuje z pracownią artystyczną „12 krzeseł”. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

Pracownia artystyczna „12 krzeseł
Warsztaty plastyczne w pracowni artysty plastyka *
ul. Włodkowica 11 lok. 3
50-072 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WroclawskiKlubAnima

Zapraszamy 7-latki na zajęcia z języka angielskiego!
Zajęcia odbywają się w poniedziałki - środy, godz. 16.30-17.40.
Ruszamy 8 października.

Informacje i zapisy:
tel. 607 085 259
lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub online na stronie: www.earlystage.pl

Dyżur społecznikia na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dyżur Społecznika na rzecz Osób Niepełnosprawnych

Od września wznowiony zostaje dyżur Społecznika na rzec Osób Niepełnosprawnych.

Wrocław i cały nasz kraj powinien posiadać zdrową mentalność społeczną w kontekście osób niepełnosprawnych. Należy traktować osoby niepełno-sprawne na równych zasadach. W każdą ostatnią środę miesiąca we Wrocławskim Klub Anima pełni dyżur Społecznik na rzecz Osób...

Warsztaty teatralne

Wrocławski Klub „Anima” w nowym roku kulturalnym rozpoczyna współpracę z wybitnymi artystami sceny i filmu związanymi z Teatrem Polskim m.in. Aldoną Struzik i Agatą Skowrońską. Wybitne aktorki będą prowadziły warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Celem nadrzędnym warsztatów jest obcowanie z żywym językiem polskim, literaturą, polską kulturą i tradycją. Teatr to wspaniała szkoła życia a...

Rodzinny piknik

Nowy rok szkolny właśnie się rozpoczął. Uczniowie wraz z rodzicami ruszają odkrywać kolejne tajemnice otaczającej nas rzeczywistości. A my zachęcamy do zabawy połączonej z nauką w Humanitarium. Wrocławski Klub Anima wraz z Humanitarium zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 22 września w godzinach od 12.00 do  16.00. W programie m.in. : konkursy sprawnościowe dla całej rodziny,...

Siódemka - Scrabble

Wrocławski Klub „Anima” zaprasza na Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble. W ramach turnieju w niedzielę o godzinie 13.00. zapraszamy na „Słowne potyczki gwiazd”.
W potyczkach wezmą udział znani artyści wrocławskiej sceny. Więcej informacji o turnieju pod adresem:

http://gp2012.scrabble.wroclaw.pl

Angielski dla seniorów

„Angielski pół żartem, pół serio” dla seniorów.

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza seniorów na zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia przeznaczone są  specjalnie dla tych, którzy już dawno lata nauki mają za sobą, natomiast obecnie, będąc na emeryturze, nudzą się i chcą 'coś ze sobą zrobić', wiedząc, że nauka języka angielskiego będzie dla nich nie tylko sposobem na nudę, ale też przyniesie...

Koncert zespołów kresowych

Wrocławski Klub Anima zaprasza na Koncert Zespołów Kresowych,
który odbędzie się 24.06.2012 o godzinie 19:00.

Kresowe spotkanie z muzyką i poezją ma na celu przybliżyć wrocławianom i ich gościom działalność zespołów polonijnych z dawnych Kresów Wschodnich.

Harmonogram Koncertu Zespołów Kresowych:

19.00 – taniec zespołu Białe Skrzydła
19.05 – pieśni zespołu Wspólna Wędrówka
19.15 – polonez w...

Dzień kultury hiszpańskiej

Wrocław będący europejską stolicą kultury pragnie przybliżyć wszystkim mieszkańcom Wrocławia przepiękne europejskie krainy. Zaprezentować wrocławianom kulturę i sztukę ale także tradycję i obyczaje europejczyków. Zaskoczyć ciekawostkami, które nie zawsze można znaleźć w przewodnikach. W tym właśnie celu Wrocławski Klub „Anima” zaprasza na cykl spotkań pod hasłem: „ Wrocław jako otwarta...

Ben, Tina i czarodziej

Ben, Tina i czarodziej

„W pięknym, małym domku z dużym ogrodem mieszka niebiesko włosa dziewczyna wraz ze swoim ukochanym kotem Benem. Razem bawią się, czytają książki, słuchają radia i uczą się różnych rzeczy. Ostatnio nawet języka angielskiego. Choć, to co mają do nauczenia się nie jest zbyt trudne, to sama nauka nie może odbyć się bez przygód i magicznej mocy…”

Wrocławski Klub ANIMA wraz ze...

Reach out and touch faith

Spektakl Teatru Na Wagę

Spektakl „Reach out and touch faith – spektakl w 5 modlitwach” to pierwsza  premiera wrocławskiego teatru studenckiego “Teatr Na Wagę”. Autorami  projektu są: Jakub Skrzywanek i Sara Siomkajło – studenci wydziału Filologii  Polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Starają się w swym debiucie ukazać  problem poszukiwania wartości u młodych ludzi. Szukają odpowiedzi na ...

Biedronka Darka

Już 1 czerwca o godzinie 16 odbędzie się spektakl muzyczny o  przygodach Biedronki Darki oraz jej przyjaciół z łąki. Przedstawienie wieńczy warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 6 -12 lat.
Od końca kwietnia, w każdą sobotę, grupa dzieci wyłonionych w  castingu, brała udział w warsztatach teatralnych, scenograficznych, kostiumowych, muzycznych. Reżyserią oraz zajęciami teatralnymi zajął się...

Biedronka Darka

1 czerwca o godzinie 16 odbył się spektakl muzyczny o przygodach Biedronki Darki oraz jej przyjaciół z łąki. Przedstawienie wieńczyło warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 6 -12 lat.
Od końca kwietnia, w każdą sobotę, grupa dzieci wyłonionych w castingu, brała udział
w warsztatach teatralnych, scenograficznych, kostiumowych, muzycznych. Reżyserią oraz zajęciami teatralnymi zajął się znany...

Reach out and touch faith

25 maja 2012 roku o godzinie 19:00 odbyła się premiera spektaklu „Reach out and touch faith – spektakl w 5 modlitwach” w reżyserii założyciela studenckiego teatru „Teatr Na Wagę” Jakuba Skrzywanka. „Reach out and touch faith – spektakl w 5 modlitwach” porusza problem z jakim stykają się młodzi ludzie, którzy poszukują własnej wartości. 5 przypadkowych osób
i 5 indywidualnych modlitw, a...

Opera bez granic

Majowy weekend operowy z Sonotrio 18-20 maja!

Założony we Wrocławiu międzynarodowy zespół operowy Sonotrio ponownie wystąpi we Wrocławiu. Po niezwykle ciepłym przyjęciu monograficznej Mozartiady tym razem artyści z Polski, Czech, Austrii i Szwajcarii zabiorą widzów w fascynującą podróż po magicznym świecie opery. Projekt galowy OPERA BEZ GRANIC znakomicie oddaje niepowtarzalny, europejski...

Koncert zespołów kresowych

24  czerwca 2012 o godzinie 19:00 we Wrocławskim Klubie ANIMA odbył się Koncert Zespołów Kresowych.
Kresowe spotkanie z muzyką i poezją miało na celu przybliżyć wrocławianom
i ich gościom działalność zespołów polonijnych z dawnych Kresów Wschodnich. Na scenie wystąpili m.in.  Białe Skrzydła, Wspólna Wędrówka, Cantika Anima
a także Andrzej Zasik.

Zachęcamy do oglądnięcia zdjęć ze spektaklu w...

Dzień kultury hiszpańskiej

Wrocław będący europejską stolicą kultury pragnie przybliżyć wszystkim mieszkańcom Wrocławia przepiękne europejskie krainy. Zaprezentować wrocławianom kulturę i sztukę ale także tradycję i obyczaje europejczyków. Zaskoczyć ciekawostkami, które nie zawsze można znaleźć w przewodnikach.
W tym właśnie celu Wrocławski Klub „Anima” zorganizował Dzień Kultury Hiszpańskiej. W programie m.in. pokaz...

klubanima-koncert

to rodzaj teatralnego spektaklu poetycko – muzycznego, opracowanego i wyreżyserowanego przez legendarnego aktora Jana Nowickiego z oryginalną muzyką Cezarego Chmiela, Marka Stryszowskiego, Jacka Kaczmarskiego oraz poezją  Jana Pawła II, ks. Jana Twardowskiego,   Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza i Jana Nowickiego.

Po sukcesach i nieustannym zainteresowaniu koncertami Droga  Krzyżowa  -...

Biedronka Darka

Dziękujemy ogromnie dzieciom za wspaniały udział w castingu. Wybór nie był łatwy, ponieważ każde wspaniałe dziecko miało talent i potencjał do udziału w spektaklu. Komisja w składzie: Mariusz Kiljan, Dawid Zając, Anna Jur i Marcelina wybrała szesnaścioro dzieci do udziału w warsztatach oraz spektaklu muzycznym. Dla wszystkich biorących udział w castingu zostaną przygotowane specjalne...

Biedronka Darka

CASTING DO SPEKTAKLU MUZYCZNEGO DLA WROCŁAWSKICH DZIECI!

Już 21 kwietnia we Wrocławskim Klubie Anima odbędzie się casting dla uzdolnionych aktorsko i muzycznie dzieci w wieku 6-12 lat. Piętnastoosobowa grupa weźmie udział w darmowych warsztatach scenograficzno-kostiumowych, teatralno-muzycznych oraz spektaklu muzycznym pt. "Biedronka Darka".

Śpiewu, ruchu scenicznego, budowania scenografii,...

klubanima-FTS-foto

10 marca o godzinie 14 rozpoczął się I Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych pod dźwięcznym hasłem " Zagrać każdy może". Impreza iście muzyczna przywiodła na salę widowiskową miłośników różnych gatunków muzyki. Do Przeglądu zakwalifikowało się siedem zespołów, z których każdy reprezentował inny gatunek muzyki. Przegląd miał na celu rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej. Każdy z...

I Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych

"Zagrać każdy może..."

Zgłoszenia do: 03 marzec 2012r.
Kwalifikacje: 05 marzec 2012r.
Koncert: 10 marzec 2012r.

W ramach przeglądu koncert Alicji Janosz

Pliki do pobrania:

Regulamin
Karta zgłoszenia

I Otwarty Przegląd Zespołów Muzycznych

"Wehikuł czasu"

Termin nadsyłania prac: 27 luty 2012r.
Rozstrzygnięcie konkursu: 29 luty 2012r.
Wręczenie nagród: 03 marzec 2012r.

Pliki do pobrania:

Regulamin
Karta zgłoszenia

Lista laureatów

 Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich seniorów na wieczorek andrzejkowy, który odbędzie się 30 listopada o godz. 18.00 Zagra dla Państwa zespół Dolna Ługowina Band. Zachęcamy do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości.

Wstęp 10 zł do kupienia na naszej stronie oraz w siedzibie WK ANIMA 

 

Nasz Kalendarz

Grudzień 2023
Po Wt Śr Cz Pi So N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy